در حال بارگذاری ...
 • به گزارش ایران تئاتر

  برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه

  مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در ادامه برگزاری موفقیت آمیز پنل‌های تخصصی آسیب شناسی تئاتر ایران ویژه جشنواره بین المللی تاتر فجر، امسال نیز دومین دوره این پنل‌ها را در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در سالن استاد رکن الدین خسروی این مرکز آموزشی و هنری برگزار می‌کند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، پنل تخصصی «حال و آینده تئاتر ایران» با تاکید بر آینده پژوهی و هنر آینده گرا،  با اجراى آقاى محمود رضا رحیمى و حضور آقایان، منصور براهیمى، حسین پارسایى و ایوب آقاخانى، روز شنبه به تاریخ 09/11/95 اc ساعت سیزده تا هفده به  مدت ٤ ساعت برگزار خواهد کرد.
  همچنین این مجموعه فرهنگى هنرى در روز یکشنبه به تاریخ 10/11/95  نیز  پنل تخصصی «دراماتورژی» را با تاکید بر چیستی و چرایی دراماتورژى در تئاتر ایران  با اجراى خانم نرگس یزدى و حضور آقایان منصور براهیمى، جلال طهرانی و على پور عیسى از ساعت سیزده الی هفده به مدت زمان ٤ ساعت برگزار می‌کند.
  علاقه‌مندان برای حضور در پنل‌های یاد شده و رزرو  صندلی می‌توانند با شماره تلفن‌هاى 88952440 و ٨٨٩٥٢٣٨٤ تماس حاصل نموده و یا ازطریق سایت تیوال نسبت به خرید اینترنتی بلیت  این پنل‌ها اقدام کنند.
  مطالب مرتبط

  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است
  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

  مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است

  علی رفیعی در مراسم بزرگداشتش که در آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر برگزار شد، خطاب به مسوولان فرهنگی گفت: می‌خواستم سخنانی در حجم دوازده صفحه تایپ شده مطرح کنم اما از آن صرف نظر و به یک پاراگراف اکتفا می‌کنم.

  |

  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور
  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

  نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور

  نمایشنامه نویسی بخش بین الملل تقدیر: (نمایشنامه اقتباسی) «سیاوش پاکراه» برای نگارش نمایشنامه «صور اسرافیل» تقدیر می نماید. برگزیده: «حسین پاکدل» برای نگارش نمایشنامه «کابوس حضرت اشرف» ...

  |

  نظرات کاربران