در حال بارگذاری ...
 • تماشاخانه سه نقطه اعلام کرد:

  تخفیف 30 درصدی خرید بلیت های جشنواره تئاتر فجر برای دانشجویان

  دانشجویان رشته های مختلف برای تماشای نمایش های شرکت کننده در بخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجردر تماشاخانه سه نقطه، می توانند با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف 30 درصدی خرید بلیت های این رخداد تئاتری استفاده کنند.

  به گزارش امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، بنا بر تصمیم مدیریت این مرکز هنری و آموزشی با هدف تسهیل شرایط برای دیدار از نمایش های حاضر در بخش به علاوه تئاتر فجر که در دو سالن خسرو شکیبایی و رکن الدین خسروی همه روزه تا پایان سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه می روند دانشجویان همه رشته ها و مقاطع تحصیلی  که در روزهای پیش فروش بلیت های جشنواره موفق به تهیه بلیت های مورد نظر خود نشده اند، با مراجعه حضوری به تماشاخانه سه نقطه و ارائه کارت دانشجویی معتبر می توانند نسبت به خرید و رزرو بلیت های نمایش های مورد نظر خود با 30 درصد تخفیف اقدام کنند.

  بر پایه این گزارش تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای 10 نمایش و برگزاری دو پنل تخصصی تئاتر حضور فعال و گسترده ای را در بخش به علاوه فجر این رخداد بزرگ تئاتری کشور داشته است.

  علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیت های مورد نظر خود می توانند با شماره تلفن های : 88952440 و 88952392 تماس حاصل کرده و یا به محل تماشاخانه واقع در میدان ولی عصر - بلوار کشاورز - بعد از خیابان فلسطین - خیابان کبکانیان - نبش کوچه مرتضی زاده - پلاک 10و12. مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است
  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

  مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است

  علی رفیعی در مراسم بزرگداشتش که در آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر برگزار شد، خطاب به مسوولان فرهنگی گفت: می‌خواستم سخنانی در حجم دوازده صفحه تایپ شده مطرح کنم اما از آن صرف نظر و به یک پاراگراف اکتفا می‌کنم.

  |

  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور
  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

  نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور

  نمایشنامه نویسی بخش بین الملل تقدیر: (نمایشنامه اقتباسی) «سیاوش پاکراه» برای نگارش نمایشنامه «صور اسرافیل» تقدیر می نماید. برگزیده: «حسین پاکدل» برای نگارش نمایشنامه «کابوس حضرت اشرف» ...

  |

  نظرات کاربران