در حال بارگذاری ...
 • «ملیحه سلیمانی» کارگردان نمایش «فراموشی»:

  بخش «به علاوه فجر» زمینه مناسبی برای تعامل و ایجاد انگیزه است

  کارگردان نمایش فراموشی هدف از حضور این اثر در بخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را به وجود آمدن زمینه مناسبی برای تعامل و ایجاد انگیزه دانست.

  به گزارش امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، ملیحه سلیمانی  کارگردان نمایش فراموشی  درباره ارزیابی خود از جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: هدف  گروه درژیونو از حضور در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر شرکت در یک جشنواره  بزرگ و  تماشای آثارفاخر و بین المللی و تعامل با دوستان تئاتری که در این فستیوال حضور دارند بوده است.

  وی افزود : جشنواره فجر بزرگترین رویداد تئاتری کشور است که هم بر ایجاد انگیزه برای حضور و هم بر پیشبرد اهداف کیفی هنرمندان تاثیر گذار است و نمی توان انکار کرد که بزرگان تئاتر کشور نیز زمانی برای جشنواره فجر وقت صرف میکردند . بی شک جشنواره تئاتر فجر به عنوان مهمترین اتفاق تئاتری ایران و ویترین بزرگی از حضور  توامان استعداد های جوان و اساتید ممتاز این عرصه محسوب می شود،

   

  اضافه می شود: فراموشی ، دو اجرای خود در بخش به علاوه فجر جشنواره را  روزهای چهار شنبه و پنجشنبه ششم و هفتم  بهمن ماه ساعت 19 در سالن استاد رکن الدین خسروی  تماشاخانه سه نقطه تجربه کرد .
  مطالب مرتبط

  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است
  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

  مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است

  علی رفیعی در مراسم بزرگداشتش که در آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر برگزار شد، خطاب به مسوولان فرهنگی گفت: می‌خواستم سخنانی در حجم دوازده صفحه تایپ شده مطرح کنم اما از آن صرف نظر و به یک پاراگراف اکتفا می‌کنم.

  |

  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور
  لیست اسامی برگزیدگان تا به این لحظه

  نمایشنامه نویسی بخش های بین الملل، محیطی، جوانان، مرور

  نمایشنامه نویسی بخش بین الملل تقدیر: (نمایشنامه اقتباسی) «سیاوش پاکراه» برای نگارش نمایشنامه «صور اسرافیل» تقدیر می نماید. برگزیده: «حسین پاکدل» برای نگارش نمایشنامه «کابوس حضرت اشرف» ...

  |

  نظرات کاربران