آثار شرکت کننده در چهارمین جشنواره سراسری تئاتر فجر
آثار شرکتکننده در بخش مسابقه
1. آزمایشگاه مرکزی، نوشته علی تفضلیان، کار علی تفضلیان. استان مرکزی.
2. از قهوه خانه تا بارگاه، نوشته یونس آبسالان، کار یونس آبسالان. فارس.
3. امّاره، نوشته محمدرضا قائدی، کار فرهاد یزدانفر. بوشهر.
4. باد بان، نوشته د ـ خاکزاد، کار رضا سعیدی. خراسان.
5. بازی نامه قانون، نوشته محمدرضا خجسته، کار خسرو شکیبایی. تهران.
6. بهشت گمشده، نوشته عباس اسماعیلی، کار عباس اسماعیلی. اصفهان.
7. بیداران، نوشته علی حاجعلی عسگری، کار علی حاجعلیعسگری. گیلان.
8. پایونیر، نوشته علینقی رزاقی، کار علینقی رزاقی. فارس.
9. پرواز، نوشته سلمان فارسی صالح زهی، کار سلمان فارسی صالح زهی. سیستانوبلوچستان.
10. پیشنهاد، نوشته جواد اردکانی، کار جواد اردکانی. خراسان.
11. توطئه، نوشته حسن انصاریان، کار غلامعلی محمدی. کردستان.
12. داماد، نوشته شهاب ملتخواه، کار [بینا] جلالی. آذربایجانشرقی.
13. در سوگ سوخته لنج، نوشته مجید زارعکار، کار مجید زارع کار. بوشهر.
14. دزد بازی، نوشته محمد حامد، کار حسین شیدایی. لرستان.
15. دشمن در خانه، نوشته رحمتالله محرابی، کار رحمتالله محرابی. مازندران.
16. دهقان مسلمان، نوشته غلامرضا منتظری، کار غلامرضا منتظری. کردستان.
17. زخم، نوشته صادق عاشورپور، کار نصرالله عبادی. همدان.
18. سرانجام یزدگرد سوم، نوشته رحیم موسوی، کار [بینا] گوهری. سمنان.
19. صدای زنگ درمه، نوشته محمد هادی نامور، کار محمد هادی نامور. مازندران.
20. طوفان دریا، نوشته محمود اسماعیلی، کار محمود اسماعیلی. سمنان.
21. غصة قصه شدن، نوشته ابراهیم آبادی، کار ابراهیم آبادی. آذربایجانشرقی.
22. کنیزک و بانو، نوشته اعظم بروجردی، کار پروانه مرزبان. تهران.
23. مأمور، نوشته محمد احمدی، کار محمد احمدی. مرکزی.
24. مأموریت، نوشته حسن انصاریان، کار محسن گلناری. تهران.
25. مبارزه در اسارت، نوشته محمدحسین علائی، کار هاشم ارکان. یزد.
26. مرزداران، نوشتة هاشم ارکان، کار هاشم ارکان. یزد.
27. ملکوت، نوشته حسین عباسی، کار حسین عباسی. زنجان.
28. میلیترها، نوشته حسن حامد، کار حسن حامد. خراسان.
29. نخل سوخته، نوشته علی غلامی، کار رمضان امیری. بوشهر.
30. یل، نوشته ابراهیم کریمی، کار ابراهیم کریمی. اصفهان.
آثار شرکتکننده در بخش ویژه
1. تفنگ ما، نوشته و کارگردانی منوچهر محمد پور. خراسان.
2. در انتظار واگشتن یونس، نوشته و کار علی غلامی. بوشهر.
3. روباه به میهمانی می رود، نوشته و کارگردانی حسن دولتآبادی. مازندران.
4. کابوس سیاهبازی، نوشته و کارگردانی بهاءالدین صفری. تهران.
5. گل شیپوری، نوشته محمدرضا عباسی، کار محسن عظیمینیا. تهران.
آثار شرکتکننده در بخش مهمان
1. اسپه شینه، نوشته هواس پلوک، کار حجتالله سبزی. مرکزی.
2. چگونه مردن، نوشته و کارگردانی [بینا] فرزین. خراسان.
3. ساقچی، نوشته و کارگردانی آنه محمد عاج. مازندران.
4. سایهای در پیش رو، نوشته و کارگردانی بهمن داوری. اصفهان.
5. شکوه سلیمان، نوشته و کارگردانی مهدی عطایی. هرمزگان.
6. صید غول، نوشته [بینا] اسعدی، کار [بینا] رضایی. مازندران.
7. طلوع عزمی دیگر، نوشته [بینا]، کار [بینا]. [بی جا].
8. نخلهای بی سر، نوشته عبدالرضا حیاتی، کار علیرضا لطف خدایی. تبریز.