در حال بارگذاری ...
 • دبیر جشنواره تئاتر فجر در خصوص جشنواره های استانی

  نمایش های معرفی شده به فجر نباید از 2 اثر فراتر باشند

  دبیر سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، اعلام کرد باتوجه به نهایی شدن جدول بازبینی زنده ی برگزیدگان جشنواره های استان، آثار معرفی شده از جشنواره ها نباید از دونمایش فراتر باشند.

  به گزارش روابط عمومی جشنواره، نادر برهانی مرند با اعلام این مطلب افزود: دبیر خانه فجر از پذیرش بیش از این ظرفیت به جد معذور است.
  وی گفت: نمایشهای خیابانی یا صحنه ای معرفی شده از جشنواره های مختلف اعم از دانشگاهی، مریوان ، لاهیجان، نفت وغیره درصورتی بازبینی خواهند شد که اولا معرفی نامه ی معتبر از دبیرخانه ی مربوطه در زمان مقتضی به دبیرخانه ی فجر ارسال کرده باشند.
  همچنین همه این آثار بر اساس شرایط مندرج در فراخوان،مراحل ثبت نام در سایت جشنواره را انجام داده و فیلم آثار را به تعداد لازم ارسال نمایند.

  بدیهی است که در غیر این صورت مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.

   

                                                                                                               
  مطالب مرتبط

  از سوی ستاد جشنواره ی تئاتر فجر اعلام شد

تنها هفت روز به پایان مهلت ارسال پایان نامه های عملی باقی است
  از سوی ستاد جشنواره ی تئاتر فجر اعلام شد

  تنها هفت روز به پایان مهلت ارسال پایان نامه های عملی باقی است

  به گزارش روابط عمومی جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته نمایش، تنها هفت روز مهلت دارند تا پایان نامه های عملی خود را « در بخش صحنه ای» به دبیرخانه جشنواره به آدرس: خیابان ...

  |

  درباره دبیر

  درباره دبیر

  نادر برهانی‌مرند، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر ایران امسال برای دومین سال پیاپی دبیری سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، را به عنوان مهم‌ترین رویداد تئاتری ایران و خاورمیانه را برعهده دارد.

  |

  نظرات کاربران