در حال بارگذاری ...
دبیر جشنواره تئاتر فجر در خصوص جشنواره های استانی

نمایش های معرفی شده به فجر نباید از 2 اثر فراتر باشند

دبیر سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، اعلام کرد باتوجه به نهایی شدن جدول بازبینی زنده ی برگزیدگان جشنواره های استان، آثار معرفی شده از جشنواره ها نباید از دونمایش فراتر باشند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، نادر برهانی مرند با اعلام این مطلب افزود: دبیر خانه فجر از پذیرش بیش از این ظرفیت به جد معذور است.
وی گفت: نمایشهای خیابانی یا صحنه ای معرفی شده از جشنواره های مختلف اعم از دانشگاهی، مریوان ، لاهیجان، نفت وغیره درصورتی بازبینی خواهند شد که اولا معرفی نامه ی معتبر از دبیرخانه ی مربوطه در زمان مقتضی به دبیرخانه ی فجر ارسال کرده باشند.
همچنین همه این آثار بر اساس شرایط مندرج در فراخوان،مراحل ثبت نام در سایت جشنواره را انجام داده و فیلم آثار را به تعداد لازم ارسال نمایند.

بدیهی است که در غیر این صورت مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.

 

                                                                                                             
مطالب مرتبط

از سوی ستاد جشنواره ی تئاتر فجر اعلام شد

تنها هفت روز به پایان مهلت ارسال پایان نامه های عملی باقی است
از سوی ستاد جشنواره ی تئاتر فجر اعلام شد

تنها هفت روز به پایان مهلت ارسال پایان نامه های عملی باقی است

به گزارش روابط عمومی جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته نمایش، تنها هفت روز مهلت دارند تا پایان نامه های عملی خود را « در بخش صحنه ای» به دبیرخانه جشنواره به آدرس: خیابان ...

|

در ایران تئاتر مرور شد؛

معرفی نسل جدیدی از زنان به تئاتر ایران
در ایران تئاتر مرور شد؛

معرفی نسل جدیدی از زنان به تئاتر ایران

در روند جشنواره سی‌وهشت ساله تئاتر فجر که با انگیزه ارزیابی سالانه فعالیت هنرمندان عرصه تئاتر شکل گرفت، با نگاهی اجمالی، می توان دریافت حضور زنان هنرمند سال های سال به شکلی کم رمق ولی محسوس تداوم داشته تا اینکه در سال های اخیر به قدم های آهسته و مقتدر زنان در تئاتر ایران ...

|

نظرات کاربران