در حال بارگذاری ...
«تئاتر فجر استانی» شهرام کرمی در اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فجر استانی چهارمحال و بختیاری:

بیش از 100 کشور دنیا تقاضای حضور در جشنواره‌ی فجر را داشته اند

شهرام کرمی در اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فجر استانی چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره‌ی تئاتر فجر در سراسر دنیا شناخته شده است. بیش از ۱۰۰ کشور دنیا تقاضای حضور در این جشنواره را داشته اند که خود نشان دهنده‌ی اعتبار این رویداد فرهنگی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر، شهرام کرمی گفت: این افتخاری است برای نظام ما که در آستانه‌ی چهل سالگی انقلاب سی و هفتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر را برگزار کنیم.

وی افزود: بیش از 17 هزار هنرمند حرفه ای تئاتر در سراسر کشور فعال هستند. این آمار نشان دهنده‌ی این است که برگزاری یک چنین جشنواره  ای  آن هم در این سطح در منطقهی آسیا جز معتبرترین جشنواره های تئاتر است.
مدیرکل هنرهای نمایشی کشور اظهار داشت: تئاتر هنری اندیشه ساز است تئاتر هنری است تئاتر ما از ابتدای انقلاب اسلامی دارای روح توسعه و گسترش بوده و باعث افتخار است که جامعه‌ی تئاتر پویا است و به رشد و اعتلای فرهنگ و جامعه کمک می‌کند.
او گفت: جامعه‌ی تئاتر با وجود محدودیت های مالی در چند سال اخیر به اعتلای این هنر کمک کرده و به جلو پیش رفته است.
کرمی ضمن سپاس از دست اندرکاران جشنواره‌ی فجر استانی چهارمحال و بختیاری افزود: بسیار خوشحالیم که استان چهارمحال و بختیاری برای دومین سال میزبان جشنواره‌ی تئاتر فجر استانی است .استقبال خوب مردم استان و هنرمندان از این جشنواره نیز بسیار خوشحال کننده است.
او گفت: برگزاری این رویداد خجسته را اتفاق خجسته و شایسته ای می دانم و خسته نباشید می گویم به مسئولین و هنرمندان تئاتر که به رشد این هنر والا کمک می کنید.
به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، اختتامیه‌ی سی و هفتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر استانی چهارمحال و بختیاری عصر یک شنبه 23 دی ماه با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر استان در تماشاخانه مهر شهرکرد برگزار شد.
نظرات کاربران