در حال بارگذاری ...
در حاشیه‌ی جشنواره‌ی «تئاتر فجر استانی»

نشست تئاتر و رسانه در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مسعود شامی خاتونی مسئول درگاه استانی سایت ایران تئاتر در نشست هنرمندان تئاتر استان پیرامون درگاه استانی ایران تئاتر گفت: در آینده‌ی نزدیک قسمت فروش بلیط تئاتر در پرتال های تئاتر استانی فعال خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر، مسعود شامی درباره‌ی برگزاری نشست های پرتال با هنرمندان استان ها گفت: یکی از اهداف  برگزاری جلسات پرتال تئاتر در جشنواره‌ی تئاتر فجر استانی این است که شاید در برخی استان‌ها پرتال تئاتر استان‌ها خیلی جدی گرفته نمی شد و هنرمندان استان مرجعیت را فقط صفحه اول سایت ایران تئاتر می‌دانستند، این در حالی است که  بین این دو وجه افتراقی نیست و در واقع پرتال تئاتر استان‌ها همان سایت ایران تئاتر است.
او گفت: پرتال چهارمحال و بختیاری پرتالی فعال است و هر اتفاق تئاتری در شهرستان‌ها را به درستی اطلاع رسانی می‌کند و برخی از اخبار این پرتال در صفحه اصلی کار می شود.
شامی با سپاس از انجمن نمایش استان چهارمحال و بختیاری برای برگزاری این نشست افزود: در این نشست ها کمترین  اتفاقی که می افتد این روشنگری است که هنرمندان آگاه شوند که این سایت و پرتال چقدر دارای اهمیت است.
او درباره‌ی دیگر امکاناتی که در آینده‌ی نزدیک در صفحه های استانی تئاتر راه اندازی می شود گفت: بخش ویدیو بار و آپلود تیزرهای تبلیغاتی و همچنین آپلود گزارش تصویری و صوتی بر روی سایت از دیگر امکاناتی است که در آینده برای صفحه‌ی چهارمحال و بختیاری راه اندازی می شود. 
این هنرمند تئاتر افزود: در آینده‌ی نزدیک ارتباط  سامانه‌ی ثبت گروه ها  با پرتال تئاتر استان‌ها بیشتر خواهد شد و تهیه‌ی رزومه و بانک اطلاعاتی هنرمندان استان نیز به این صفحه های استانی اضافه خواهد شد و قسمت فروش بلیط تئاتر در پرتال های تئاتر استانی فعال خواهد شد.
شامی از هنرمندان تئاتر استان خواست تا مقالات، نقد ها، گزارشات و ... خود را در حوزه های مختلف تئاتر، برای انتشار در اختیار درگاه تئاتر استانی قرار دهند .

نشست هنرمندان تئاتر با مسئول درگاه استانی سایت ایران تئاتر 22 دی ماه با حضور هنرمندان تئاتر استان چهارمحال و بختیاری در تماشاخانه‌ی مهر برگزار شد.
نظرات کاربران