در حال بارگذاری ...
 • دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد

  مهلت دریافت آثار تمدید نخواهد شد

  روز ۲۰ مردادماه ۱۳۹۸ آخرین فرصت ارسال نمایش‌هایی است که در فاصله زمانی اول آبان ۱۳۹۷ تا پایان تیرماه  ۱۳۹۸ روی صحنه رفته‌اند و این مهلت تمدید نخواهد شد.

  به گزارش دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در بخش نمایش های صحنه‌ای آخرین مهلت دریافت آثار جهت حضور در جشنواره برای نمایش‌هایی که در فاصله‌ زمانی اول آبان ۱۳۹۷ تا پایان تیر ۱۳۹۸ اجرا شده باشند، پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ است و این مهلت تمدید نخواهد شد.
  لازم به ذکر است در همین بخش، آخرین مهلت دریافت نمایش‌هایی که در فاصله‌ زمانی اول مرداد ۱۳۹۸ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۸ اجرا می‌شوند، پایان وقت اداری روز یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ است و اعلام اسامی آثار راه یافته به این بخش روز  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ صورت می‌گیرد.
  سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از روز دهم تا بیستم بهمن ماه سال جاری با دبیری نادر برهانی‌مرند برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  کریم علیخواه به فارس گفت؛

  تئاتر صحنه‌ای همیشه پیشتاز بوده است

  کریم علی‌خواه کارگردان «چند روایت نامعتبر از آنچه نمی‌دیدیم» در جشنواره تئاتر فجر گفت: تئاتر یک هنر فاخر است که پیشتاز همه گونه‌های آن به نظر من تئاتر صحنه‌ای است. متأسفانه بودجه جشنواره فجر اجازه نمی‌دهد که جشنواره در تعداد روزهای بیشتری برگزار شود.

  |

  در گفت‌و‌گو با تسنیم عنوان شد؛

امین رهبر: مسیر علمی و تخصصی برای رادیوتئاتر هموار شده است
  در گفت‌و‌گو با تسنیم عنوان شد؛

  امین رهبر: مسیر علمی و تخصصی برای رادیوتئاتر هموار شده است

  مدیر بخش رادیو تئاتر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معتقد است گونه رادیوتئاتر در مسیر علمی و تخصصی قرار گرفته و به زودی مخاطبان بیشتری را با خود همراه خواهد کرد.

  |

  نظرات کاربران