در حال بارگذاری ...
خوشامدگویی دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به شرکت کنندگان همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها؛

برهانی‌مرند: نگران دیده نشدن آثارتان نباشید

دبیر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از شرکت کنندگان بخش استانی جشنواره خواست تا نگرانی بابت داوری‌ها نداشته و مطمئن باشند حقشان ضایع نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آیین خوشامدگویی به حاضران در چهارمین همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌های کشور با حضور نادر برهانی مرند، دبیر جشنواره شامگاه پنجشنبه پنجم دی در سالن اجتماعات هتل باباطاهر برگزار شد. 

نادر برهانی مرند ضمن خیر مقدم به حضار گفت: من خیلی خوشحالم که امشب در خدمت شما دوستان فرهیخته و هنرمند هستم.

وی سپس با اشاره به نگرانی برخی از شرکت کنندگان استان‌ها نسبت به تصمیم‌گیری‌های هیات انتخاب، بیان کرد: اصلا نگران این نباشید که آثارتان دیده نشده است، تلفن‌هایی به من زده شده است که حکایت از نگرانی و حساسیت برخی از دوستان نسبت به تضییع حقوق‌شان دارد، نگرانی که به واسطه انتخاب آثار براساس فیلم نمایش‌ها ایجاد شده است، نگران نباشید، اعضای هیات انتخاب همه آثار را کامل دیده‌اند و اگر عزیزی هم نگران هستند منتقل کنند، من شخصا پیگیری خواهم کرد. همه آثار جشنواره در قالب فیلم تماشا و ارزیابی می‌شوند و دوستان من هم در هیات‌های انتخاب با کیفیت فیلم کاری ندارند و کیفیت اثر را مورد ارزیابی و قضاوت قرار داده و می‌دهند؛ الحمدالله نتایج خوبی هم به دست من رسیده است.

برهانی‌مرند تاکید کرد: ما نتایج نهایی را پس از بازگشت شما اعلام خواهیم کرد، ضمن اینکه در حال حاضر که بخشی از نتایج منتشر شده است، تصوری ایجاد شده که سهم دوستان هنرمند از استان‌ها کاهش پیدا کرده است. من این مسئله را تکذیب می‌کنم و مطمئن باشید که من به سهم دوستان شهرستانی توجه داشته و دارم. من و تمامی دوستانم در بخش استان‌ها دقت و وسواس بسیاری داریم تا حق دوستان شرکت کننده در این بخش ضایع نشود. امیدوارم از این همایش و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بهره کافی را ببرید و به عنوان پرچم داران تئاتر در استان‌ها به فعالیت بپردازید و زمینه توسعه این هنر را فراهم کنید.

چهارمین همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌های کشور تا 10 دی ماه در مجموعه تئاتر شهر و هتل باباطاهر در حال برگزاری است.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد. 
مطالب مرتبط

حسین مسافرآستانه:

تلاش داریم فراخوان تئاتر فجر را تا هفته آتی تدوین کنیم
حسین مسافرآستانه:

تلاش داریم فراخوان تئاتر فجر را تا هفته آتی تدوین کنیم

حسین مسافرآستانه، دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر گفت: در حال انجام مطالعات قوی برای چگونگی برپایی جشنواره به دلیل احتمال وجود کرونا هستیم، امیدواریم که بتوانیم در یکی ـ دو هفته آتی به فراخوان جشنواره دست پیدا کنیم.

|

نظرات کاربران