در حال بارگذاری ...

برگزیدگان دوره بیست‌ویکم

برگزیدگان بیست‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

 

بخش مسابقه

نمایشنامه‌نویسی

اول: نغمه ثمینی برای نمایشنامه الکتر و خواب در فنجان خالی، چیستا یثربی برای نمایشنامه زنان مهتابی مرد آفتابی و برخورد  نزدیک از نوع آخر

دوم: علیرضا نادری نجف‌آبادی برای نمایشنامه چهار حکایت از چندین حکایت رحمان

سوم: حسین مهکام برای نمایشنامه آندرانیک

 

کارگردانی

اول: کیومرث مرادی برای نمایش خواب در فنجان خالی

دوم: شبنم طلوعی برای نمایش قهوه تلخ

سوم: کورش زارعی برای نمایش زنان مهتابی، مرد آفتابی و نادر برهانی‌مرند برای نمایش چیستا

تقدیر: سوسن پرور برای نمایش توالت، پیمان دانشمند برای نمایش آبی‌ترین آسمان شهر، ساسان مهرپویان برای نمایش راز عروسک، میثم عبدی برای نمایش کمدی ارتباطات، عبدالحسین مرتضوی برای نمایش بشر و ملیخا، میترا علوی‌طلب برای نمایش بشر و ملیخا و سپیده نظری‌پور برای نمایش الکتر

 

بازیگری مرد

اول: احمد مهران‌فر برای نمایش قهوه تلخ

دوم: کورش زارعی برای نمایش زنان مهتابی مرد آفتابی

سوم: حمید آذرنگ برای نمایش چهار حکایت از چندین حکایت رحمان و مهران امام‌بخش برای نمایش چهار حکایت از چندین حکایت رحمان

تقدیر: مجید رحمتی برای نمایش توالت و علی‌ سرابی برای نمایش آندرانیک

 

بازیگری زن

اول: ریما رامین‌فر برای نمایش زمزمه مردگان

دوم: آناهیتا اقبال‌نژاد برای نمایش روی زمین

سوم: مژگان نوایی برای نمایش ژاندارک در آتش

تقدیر: وفا طرفه برای نمایش زنان مهتابی مرد آفتابی، آذر سمواتی برای نمایش الکتر، ژاله صامتی دوستت برای نمایش دارم با صدای آهسته

 

طراحی صحنه

دوم: اصغر خلیلی برای نمایش خاتون غصه‌دار

سوم: محسن غلامی برای نمایش کمدی ارتباطات و سیامک احصایی برای نمایش قهوه تل

 

ویژه

آل

 

برگزیده تماشاگران

خاتون غصه‌دار

 

بخش خیابانی

طرح و ایده

اول: محمد صمدیان برای نمایش محمد شمر

دوم: کاظم جهانگیرزاده برای نمایش یوخ سوللوق

سوم: نیما نعمتی‌زاده برای نمایش دمام

 

کارگردانی

اول: مرتضی وکیلیان برای نمایش قانون زندگی

دوم: علی جامی برای نمایش غمنامه رستم و سهراب

سوم: رسول حق‌جو برای نمایش دنیای آب دو

 

بازیگری مرد

اول: نیما نعمتی‌زاده برای نمایش دمام

دوم: شهرام نیک‌کار برای نمایش دیوانه نشوید، علی ایمانی برای نمایش یوخ سوللوق و رضا جباری برای نمایش عوری یوخ سوللوق

سوم: ژوبین غازیانی برای نمایش شعار تا شعور و محمد صمدیان برای نمایش شمر

تقدیر: حمید حیدری برای نمایش قصه آقا رضا، علی‌اصغر هندی برای نمایش بسه دیگه حرف نزن و رضا آحادی برای نمایش رینگ

 

بازیگری زن

ماندانا عبقری برای نمایش ذکر

تقدیر: ساجده ذوالفقاری برای نمایش چوپی و راحله گویا برای نمایش خورتاب

 

سایر

تقدیر: چوپی، غلامرضا خورشیدی

 

بخش خیابانی آئینی موسیقایی

اول: حمیدرضا میرزایی برای نمایش آی ترک، گون ترک

دوم: شجاع محمدی برای نمایش سی‌تن

سوم: علیرضا صنعتی برای نمایش دهلی

 

برگزیدگان کانون ملی منتقدان تئاتر

نمایشنامه‌نویسی

افروز فروزند برای نمایشنامهروی زمین

 

کارگردان

کیومرث مرادی برای نمایش خواب در فنجان خالی

 

بازیگری مرد

علی سیار سرابی برای نمایش آندرانیک و لوله

 

بازیگری زن

هدا ناصح برای نمایش هشتمین خوان

 

موسیقی

آنکیدو دارش برای نمایش هشتمین خوان

 

طراح صحنه

پیام فروتن برای نمایش خواب در فنجان خالی

 

پوستر

ابراهیم حقیقی برای نمایش دایره گچی قفقازی




نظرات کاربران