در حال بارگذاری ...

دیدار داوران مسابقه تئاتر خیابانی با دبیر جشنواره تئاتر فجر

داوران بخش مسابقه تئاتر خیابانی سی و هشتمین جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر فجر با نادر برهانی مرند دبیر این رویداد، دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، حسین مسافرآستانه، علیرضا استادی و مجید صالحی داوران بخش مسابقه تئاتر خیابانی با حضور در دبیرخانه این رویداد با نادر برهانی برند دبیر جشنواره به گفت و گو پرداختند. 

شهرام کرمی (مدیرکل هنرهای نمایشی) و مهدی حاجیان (مدیر برنامه ریزی و هماهنگی جشنواره) در این جلسه حضور داشتند.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند 10 تا 21 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

نشست رسانه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر برگزار شد؛

حسین مسافرآستانه: تئاتر در فرهنگ اقتصادی مظلوم و مهجور واقع شده است رونمایی از پوستر جشنواره 39 توسط همسر شهید مدافع سلامت
نشست رسانه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر برگزار شد؛

حسین مسافرآستانه: تئاتر در فرهنگ اقتصادی مظلوم و مهجور واقع شده است/ رونمایی از پوستر جشنواره 39 توسط همسر شهید مدافع سلامت

حسین مسافر آستانه در نشست رسانه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر گفت: هنرمندان و هنر تئاتر در ایام کرونا دست روی دست نگذاشتند و به نقش تاثیرگذار و التیام اجتماعی خود واقف بودند. اما تئاتر همواره مظلومیت و مهجوریتی از نظر فرهنگ اقتصادی داشته است.

|

لیلی عاج:

«فجر۳۹» جشنواره عاشقان تئاتر است
لیلی عاج:

«فجر۳۹» جشنواره عاشقان تئاتر است

لیلی عاج کارگردان نمایش «کجایی ابراهیم» که در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر حضور دارد، عنوان کرد که این نمایش درباره جوانی عاصی‌ است که مشکلات معیشتی دارد اما به ناگاه با شهید هادی رو به رو می‌شود.

|

نظرات کاربران