در حال بارگذاری ...

کتاب تاریخچه و سایت جشنواره تئاتر فجر رونمایی می‌شوند

آیین رونمایی از کتاب تاریخچه و فاز اول سایت جامع جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر فردا(یکشنبه ۲۰ بهمن) در مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مراسم رونمایی از کتاب تاریخچه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که به مرور این رویداد هنری از دوره اول تا سی و هفتم می‌پردازد و همچنین فاز اول سایت جامع جشنواره فردا(یکشنبه 20 بهمن) با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی، دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و جمعی از هنرمندان تئاتر برگزار می‌شود.

پدیده آورنده کتاب تاریخچه جشنواره تقی اکبرزاده است که درآن به معرفی هر دوره جشنواره، نمایش‌های اجرا شده، برگزیدگان ودیگر جزییات می‌پردازد.

سایت جامع و دو زبانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز شامل جزییات 37 دوره برگزاری این رویداد هنری است و مخاطبان، هنرمندان ایرانی و غیرایرانی می‌توانند از طریق آن به اطلاعات موردنیاز خود درباره جشنواره تئاتر فجر دسترسی داشته باشند.

این مراسم ساعت 15:30 در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

شرح دوره سی و هشتم فجر

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 12 تا 21 بهمن ماه سال 1398 با دبیری نادر برهانی مرند در تهران برگزار شد. برگزارکننده این دوره اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد ...

|

نظرات کاربران