در حال بارگذاری ...
حسین مسافرآستانه:

تلاش داریم فراخوان تئاتر فجر را تا هفته آتی تدوین کنیم

حسین مسافرآستانه، دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر گفت: در حال انجام مطالعات قوی برای چگونگی برپایی جشنواره به دلیل احتمال وجود کرونا هستیم، امیدواریم که بتوانیم در یکی ـ دو هفته آتی به فراخوان جشنواره دست پیدا کنیم.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از فارس، یازدهم تیر ماه سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی حسین مسافرآستانه دبیر شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر را به سمت دبیری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر منسوب کرد. همچنین هوشنگ توکلی، ایرج راد، مریم معترف، قادر آشنا و برزین ضرغامی نیز به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری فجر انتخاب شدند.
«حسین مسافرآستانه» دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: ما این روزها در حال مطالعات مقدماتی هستیم تا به تنظیم فراخوان دست یابیم و انشالا بعد از آن و پس از اعلام فراخوان برنامه هایم مشخص خواهد شد.
وی در ادامه افزود: همین یکی ـ دو هفته فکر می کنم فراخوان تدوین و آماده شود.
مسافرآستانه در پاسخ به این سوال که فکر میکنند امسال جشنواره با این وضعیت کرونایی چطور برگزار شود، گفت: الان روی همه جنبه های پرچالش و مسائل مهم فراخوان و برپایی جشنواره فکر می کنیم. البته که کار سختی است و شرایط با سال های گذشته قابل مقایسه نیست اما در حال فکر و تصمیم گیری هستیم تا ببینیم در هر شرایط باید چگونه عمل کنیم.
وی همچنین اظهار داشت: تلاش داریم در همین یکی دو هفته با کار مطالعاتی که انجام میدهیم به نتیجه مناسب برای برپایی فجر برسیم.

 
مطالب مرتبط

همراه با اطلاعیه شماره یک سی و نهمین دوره جشنواره

فراخوان مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر فجر منتشر شد
همراه با اطلاعیه شماره یک سی و نهمین دوره جشنواره

فراخوان مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

همراه با اطلاعیه شماره یک دبیرخانه، فراخوان مسابقه نمایشنامه نویسی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر منتشر شد. فراخوان 3 بخش دیگر از جشنواره که امکان برگزاری آن در شرایط فعلی و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اعلامی مقدور است نیز به زودی اعلام می شود.

|

نظرات کاربران