در حال بارگذاری ...
در دیدار دبیر جشنواره تئاتر فجر با شهردار منطقه ۱۲ بررسی شد

مشارکت شهرداری در برگزاری چهلمین جشنواره تئاتر فجر

حسین مسافر آستانه، دبیر چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به همراه محمدمهدی خاتمی دیروز سه شنبه ۱۵ تیرماه با دکتر علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ پایتخت دیدار کرد.

به گزارش ایران تئاتر، این جلسه با هدف جلب مشارکت شهرداری منطقه ۱۲ در برگزاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار شد که با استقبال شهردار منطقه ۱۲ مواجه شد.

در این نشست مسافرآستانه  شرایط جشنواره چهلم و لزوم مشارکت نهاد ها و سازمان‌های فرهنگ‌مدار از جمله شهرداری در برگزاری شایسته چهلمین دوره جشنواره بین المللی فجر را تشریح کرد.  دکتر سعادتی شهردار منطقه ۱۲ نیز از این موضوع استقبال کرده و قول همکاری در مشارکت و همراهی در برگزاری جشنواره را اعلام کرد.

 پس از این توافق اولیه مقرر شد سطح و نوع مشارکت منطقه ۱۲ در جلسات مشترک آتی بررسی و مصوب شود.
مطالب مرتبط

تحلیلی آماری ایران تئاتر بر بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر (10)

20 نکته  خواندنی از نمایش های صحنه ای در چهلمین دوره
تحلیلی آماری ایران تئاتر بر بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر (10)

20 نکته خواندنی از نمایش های صحنه ای در چهلمین دوره

ایران تئاتر: بخش صحنه ای چهلمین جشنواره بین المللی فجر  با حضور 54 نمایش از 15 استان کشور در 11 سالن نمایشی از روز شنبه 17 بهمن ماه آغاز شد تا پس از مواجهه با مخاطبان به سرانجام اختتامیه برسد.

|

مرور آماری بر بخش رادیوتئاتر جشنواره فجر: (9)

حضور 12  اثر نمایشی از 9 استان کشور
مرور آماری بر بخش رادیوتئاتر جشنواره فجر: (9)

حضور 12  اثر نمایشی از 9 استان کشور

ایران تئاتر: بخش رادیوتئاتر جشنواره بین المللی فجر از 20 تا 23 آبان ماه با حضور 12 نمایش از 9 استان کشور در تماشاخانه استاد عزت الله انتظامی خانه هنرمندان برگزار شد و در پایان هیات داوران بخش رادیوتئاتر نامزدهای این اجراها را در هفت بخش افکتور، ‌صدابردار، بازیگری زن و مرد،‌ ...

|

نظرات کاربران