برگزیدگان سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر
برگزیدگان سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر
مسابقه عکس:
رتبه اول: شهریار دبیری برای "فرانکنشتاین"
رتبه دوم: نیلوفر استا برای "اودیسه ۲۰۲۰"
رتبه سوم: مریم قهرمانیزاده برای "مری پاپینز"
مسابقه پوستر تئاتر:
رتبه اول: مهدی رایگانی برای "دراکولا"
رتبه دوم: سروش حیدری برای "شاه شکار"
رتبه سوم: محمد (سینا) افشار برای "اسم"
برگزیدگان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس:
نمایش صحنهای:
"برونسی" به کارگردانی مرتضی شاه کرم
"سرباز" به کارگردانی حسین پارسایی
نمایش خیابانی:
"حباب زیر آب" به کارگردانی جلال حسنوند و علی شمس از فلاورجان
"۶۵۹۹" به کارگردانی مسعود براهیمی از اصفهان
برگزیدگان شرکت متروی تهران:
نمایش خیابانی: "ژنرال" به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان
نمایش صحنهای: "سهشنبههای لعنتی" به نویسندگی و کارگردانی محمد مهدی خاتمی از تهران
نمایش صحنهای: "پاشوره" به نویسندگی و کارگردانی حسن عابدی از بجنورد
طراحی فضا مسابقه تئاتر خیابانی:
احمد صمیمی و مارال ایزدبخش برای “V.A.R”
طراحی فضا مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
سید مهرداد کاووسی برای "زهی خیال باطل"
طراحی حرکت مسابقه تئاتر خیابانی:
سامان شکیبا و سارینا شاد برای "مضحکه در مضحکه"
طراحی صدا و افکت مسابقه رادیوتئاتر:
برگزیده: نرگس موسیپور برای "اتاق 24"
تقدیر: مجید آینه برای صدابرداری تمامی آثار حاضر در مسابقه رادیوتئاتر
طراحی لباس مسابقه تئاتر صحنهای:
سعید معروفی برای "تنها"
طراحی صحنه مسابقه تئاتر صحنهای:
سعید مؤذنی برای "بهشت حکیم الله"
طراحی نور مسابقه تئاتر صحنهای:
رضا پورترابزاده برای "اپیدمی"
طراحی نور و تصویر مسابقه تلهتئاتر:
مهدی گودرزی و میلاد شکیبا برای "آینه یک روز زنده است"
طراحی نور مسابقه تئاتر صحنهای:
احسان فلاحت پیشه برای "پنهان خانه پنج در"
طراحی نور مسابقه تئاتر خیابانی:
احمد صمیمی و مارال ایزدبخش برای “V.A.R”
طرح و ایده مسابقه تئاتر خیابانی:
سمیه مهری برای طرح و ایده "مضحکه در مضحکه"
طرح و ایده مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
مصطفی جعفری خوزانی برای "انگشتری"
سعید بادینی برای "ژنرال"
طراحی گریم مسابقه تئاتر صحنهای:
سارا اسکندری برای "سگدو"
تدوین تئاتر تلویزیونی مسابقه تلهتئاتر:
علیرضا رضایی و آرمان کارخانه برای "هزار و یک تو"
تصویربرداری مسابقه گزارش صحنهای:
محمدرضا اکبری، پوریا سبحانی، احمد اسماعیلی و علی مسیح آبادی برای "اپیدمی"
تدوین مسابقه گزارش صحنهای:
مجتبی اسماعیل زاده برای "خونه باد"
صدابرداری مسابقه گزارش صحنهای:
حمید نجفی راد برای "ننه دلاور"
موسیقی مسابقه تئاتر خیابانی:
احمد صمیمی و امیرمحمد انصافی برای "نبرد بام"
موسیقی مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
مهدی کرمی برای "قاصد"
موسیقی مسابقه تئاتر صحنهای:
حسین اصیلی مازغی و عبدالرضا سرابی برای "نگاهم به دریاست تا کسی آب را نبرد"
بازیگری زن مسابقه تلهتئاتر:
بهناز جعفری برای "آینه یک روز زنده است"
بازیگری زن مسابقه رادیوتئاتر بدون اولویت:
نوشین حسنزاده برای "اتاق ۲۴"، آنیسا مصطفی پور برای "بوسه بر ماه" و رزا مزینانیان برای "قهرمان من تویی"
اجراگر برگزیده مسابقه دیگرگونههای اجرایی:
گلنوش قهرمانی برای "۱۵ ثانیه"
بازیگری زن مسابقه تئاتر صحنهای:
ویدا موسوی برای "بهشت حکیم الله"
بازیگری زن مسابقه تئاتر صحنهای:
آیه کیانپور برای "سگدو"
بازیگری مرد مسابقه رادیوتئاتر:
به صورت مشترک به عباس توفیقی برای "اتاق ۲۴" و ایوب آقاخانی برای "سین جیم"
بازیگری مرد مسابقه رادیو:
علی میلانی برای "سین جیم"
بازیگری مرد مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
سید مهرداد کاووسی برای"زهی خیال باطل"
سید پویا امامی برای "زندگی با طعم باروت"
بازیگری مرد مسابقه تئاتر خیابانی:
سامان شکیبا برای "حباب زیر آب" و "مضحکه در مضحکه"
امیرحسین انصافی برای "مضحکه در مضحکه"
بازیگری مرد مسابقه تئاتر خیابانی:
محمدهادی عطایی برای "نبرد بام"
بازیگری مرد مسابقه تئاتر صحنهای:
گروه بازیگران "آبگوشت زهرماری"
بازیگری مرد مسابقه تئاتر صحنهای:
برتر: سروش طاهری برای "سگدو"
برگزیده: حمیدرضا محمدی برای "هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود"
مسابقه نمایشنامهنویسی:
رتبه اول: محسن عظیمی برای "من پیپ هستم آقای دیکنز"
رتبه دوم: مهرداد رایانی مخصوص برای "مردی که گل به دهان گریست"
رتبه سوم: مهدی علیپور اصل برای "جنگ و صلح"
نمایشنامهنویسی مسابقه رادیوتئاتر:
سینا نیکوکار برای "سین جیم"
متن نمایشی بخش مسابقه تلهتئاتر:
عبدالرضا حیاتی برای "آتش در نیستان"
ایده اجرایی بخش مسابقه دیگرگونههای اجرایی:
رضا سعیدی برای "حیاط ناتمام خانه ورنوسفادرانی"
نمایشنامهنویسی مسابقه تئاتر صحنهای:
برتر: باقر سروش برای "اتول سورون"
برگزیده: محمد چرمشیر برای "سگدو"
کارگردانی مسابقه گزارش صحنهای:
رضا دادویی برای "به مناسبت ورود اشکان"
کارگردانی مسابقه تلهتئاتر:
شهرام گیلآبادی برای "آینه یک روز زنده است"
کارگردانی مسابقه رادیوتئاتر:
مصطفی کولیوندی برای "چریکه"
کارگردانی هنری مسابقه تلهتئاتر:
السا فیروز آذر برای "هزار و یک تو"
کارگردانی مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
سیدمهرداد کاووسی برای "زهی خیال باطل"
مجتبی خلیلی برای "زندگی با طعم باروت"
کارگردانی مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
سعید بادینی برای "ژنرال"
کارگردانی مسابقه تئاتر خیابانی:
سمیه مهری برای "مضحکه در مضحکه"
کارگردانی مسابقه تئاتر خیابانی:
مهدی ضیائیان برای "نبرد بام"
کارگردانی مسابقه دیگرگونههای اجرایی:
مهیار جوادیها برای "تناسخ"
پویان محمودی برای اجرای نمایش "۱۵ ثانیه"
کارگردانی مسابقه تئاتر صحنهای:
اوشان محمودی برای "پینوکیو"
کارگردانی مسابقه تئاتر صحنهای:
نیما ایمان زاده برای "باب بارا"
تهیهکننده مسابقه رادیوتئاتر:
سامی یوسفی برای "قهرمان من تویی"
نمایش برگزیده بخش مسابقه تئاتر خیابانی سرباز انقلاب:
سعید بادینی برای کارگردانی "ژنرال"
نمایش برگزیده و جایزه بزرگ مسابقه تئاتر خیابانی:
هادی کیانی برای کارگردانی "واگویههای یک فشنگ جنونزده"
جایزه ویژه هیئت داوران
شهرام گیلآبادی برای نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه"
رضا پورتراب زاده برای نمایش "اپیدمی"
حامد مکملی برای نمایش "کمین ژاله"
نیما ایمان زاده برای نمایش "باب بارا"