در حال بارگذاری ...

دستیار ارشد دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد

سیدمصطفی موتورچی در حکمی از سوی کوروش زارعی دبیر جشنواره به عنوان دستیار ارشد دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر؛ کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حکمی سیدمصطفی موتورچی را به عنوان دستیار ارشد خود منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی در هنرهای نمایشی و امور اجرایی به موجب این حکم شما را به عنوان دستیار ارشد دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می‌نمایم. شایسته است در برآورده نمودن انتظارات ذیل تمام اهتمام خود را صرف نمایید:

١-حضورفعال و ارتباط مستمر با هنرمندان و رفع مشکلات آنها

٢- پیگیری تا حصول نتیجه در امور خاص محوله

٣- همکاری مستمر با مسئول دبیرخانه برای پیشبرد اهداف جشنواره

٤- رابط دبیر با مدیران بخش های جشنواره برای هماهنگی های بیشتر و بهتر

٥- رسیدگی به امور محتوایی آثار جشنواره.

توفیق روزافزون شما را در مسیر خدمت به خانواده بزرگ هنرمندان هنرهای نمایشی کشور از خداوند منان خواستارم.

گفتنی است ، سیدمصطفی موتورچی نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس است و نویسندگی نمایشنامه های رقص پرچم، پل سیاه، حمام آفتاب در حوالی دشتی پر از ماهی، نازی، مجموعه تله تئاترهای چند قسمتی نقش پنهان ماه، لیمیت مرگ و نویسندگی سریال داستانی ٢٥قسمتی "سنابل ورشن" ویژه ایام ماه مبارک رمضان را در کارنامه خود دارد.

از سوابق اجرایی موتورچی نیز می‌توان به دبیر دو دوره جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته ها، داوری یک دوره جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته ها و دبیری هنری ٣ساله همایش بین المللی تئاتر پیاده روی اربعین "روایت راهیان" اشاره کرد.
مطالب مرتبط

مدیر اجرایی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد

مدیر اجرایی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد

با حکم کاظم نظری، رئیس جشنواره و مدیرکل هنرهای نمایشی و به پیشنهاد کوروش زارعی، دبیر این دوره از رویداد، حجت‌الله ناظری مسئول دبیرخانه و مدیر اجرایی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شد.

|

نظرات کاربران