در حال بارگذاری ...
با حکم مهدی حامد سقایان ؛

مدیر بخش امور استان های چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب شد

دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش امور استان های این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ،مهدی حامد سقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی حسن رونده  را به عنوان مدیر بخش امور استان های این دوره از جشنواره منصوب کرد.
در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آمده است:
هنرمند گرامی | جناب آقای حسن رونده
 با سلام و احترام
نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصۀ فعالیتهای هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر امور استانهای چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید.
 برگزاری مطلوب جشنواره های استانی و منطقه ای و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید.
 موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.
حسن رونده  که هم اکنون مدیریت هماهنگی تئاتر استان های اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عهده دارد، از جمله هنرمندانی است که به سال 1376 مدرک کارشناسی بازیگری تئاتر خود را از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و سال 1378 نیز مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر را از دانشگاه تربیت مدرس تهران دریافت کرده است.
حضور در عرصه های مختلف بازیگری، کارگردانی و تدریس حوزه تئاتر و داوری در چندین جشنواره مختلف منطقه ای و استانی بخشی از پیشینه فعالیت های فرهنگی هنری رونده را در عرصه نمایش تشکیل می دهند.
مدیریت اجرایی در عرصه های مختلف فرهنگ و هنر و معاونت اداری،  مدیریت سمعی و بصری و مدیریت طرح و برنامه اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادوار مختلف، حضور در ستاد اجرایی چندین جشنواره تئاتر منطقه ای و استانی  در سال های مختلف، مدیر بخش تئاتر استان های ادوار مختلف جشنواره تئاتر فجر، رویداد تئاتر صاحبدلان و جشنواره نمایش های آیینی و سنتی از جمله فعالیت هایی است که در کارنامه فعالیت های فرهنگی هنری حسن رونده ثبت شده اند.
نظرات کاربران