در حال بارگذاری ...
 • قابل توجه متقاضیان حضور در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  فرصت ثبت نام آثاری که از ۱ آبان ۹۷ تا ۳۰ تیر۹۸ اجرا شده‌اند ساعت ۲۴ امروز به پایان می‌رسد

  متقاضیان بخش صحنه ای (ویژه آثاری که در بازه ی زمانی ۱ آبان ۱۳۹۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ اجرا شده اند) تنها تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۰ مردادماه فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرایند فرم خود در ...

 • فراخوان همایش پژوهشی سى و پنجمین جشنواره بین المللى تئاتر فجر اعلام شد

  فراخوان همایش پژوهشی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

  اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی و دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با همکاری معاونت هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران همایشی پژوهشی را با عنوان«شهر، شهروندی و تئاتر» برگزار خواهند کرد.

  این همایش پژوهشی با محوریت «شهر و تئاتر» و «شهروندی و تئاتر» و زیر عنوانهای متنوع و مرتبط با این موضوعات طراحی شده و در قالب ارائه مقاله و نشست های علمی امکانی را برای حضور و هم اندیشی دانشوران، پژوهشگران، کارشناسان و هنرمندان جهت کاویدن روابط میان مثلث تئاتر، شهر و شهروندی و نقش متقابل این سه در رشد و توسعه یکدیگر فراهم خواهد کرد. 

  گستره موضوعی این همایش فرصت مناسب تعامل علمی و فعالیت پژوهشی میان رشته ای برای پژوهشگران حوزه های مطالعاتی متنوعی چون نمایش پژوهی، طراحی و مدیریت شهری، جامعه شناسی هنر و معماری و شهرسازی به حساب می آید.

  این همایش در آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد و علاقه مندان گرامی می توانند چکیده مقالات خود را تا دهم مهر ماه از طریق نشانی الکترونیکی همایش ارسال فرمایند. متن کامل فراخوان و چگونگی شرکت در این همایش بصورت pdf به همراه فرم شرکت در همایش ضمیمه مطلب شده و در دسترس علاقه مندان و پژوهشگران گرامی قرار دارد

   

  سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد. 

   

  روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر
  نظرات کاربران