در حال بارگذاری ...
 • در مراسم پایانی کارگاه های آموزشی صورت گرفت

  اعطای گواهینامه به کارگردانان تئاتر

  مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری» سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور دبیر این دوره، کارگردانان حاضر در کارگاه آموزشی در تالار مشاهیر تئاترشهر برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در آخرین روز از کارگاه آموزشی که توسط «ایوا هوروات» استاد اسپانیایی در سه روز گذشته برگزار شد، طی مراسمی به حاضران شرکت‌کننده در این کارگاه گواهینامه اعطا شد.

  مراسم پایانی و اعطای گواهینامه به شرکت‌کنندگان کارگاه تخصصی مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شامگاه 22 آذر ماه با حضور «سعید اسدی» دبیر این دوره از جشنواره، «ایواهوروات» مدرس اسپانیایی این کارگاه تخصصی و «افشین خورشید باختری» مدیر بخش کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

  «سعید اسدی» در این مراسم با تقدیر از شرکت‌کنندگان تهرانی و شهرستانی کارگاه تخصصی مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بیان کرد:«برگزاری این کارگاه یکی از اتفاقات بسیار خوب و ارزشمند جشنواره فجر است و فکر می‌کنم کیفیت شرکت‌کنندگان این دوره نشان دهنده اتفاقات خوبی است که به طور حتم نتایج خوبی هم در بر خواهد داشت.» وی ادامه داد:«نکته مهمی که در این میان می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، استمرار برگزاری چنین برنامه‌هایی در طول سال و نوبت‌های خارج از جشنواره است که امیدوارم با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی این فضای ارزشمند بعد از ایام جشنواره نیز برای اهالی تئاتر ایجاد شود.»

  دبیر جشنواره ادامه داد: «خانم ایوا هوروات از جمله کارشناسان و هنرمندانی هستند که بنده برای اولین‌بار در سئول با وی دیدار کردم و از همان جا متوجه شدم که ایشان توانایی بسیار بالایی در هدایت پروژه‌های تئاتری و بین‌المللی‌سازی هنر تئاتر برخوردارند. از همین جهت با تکیه بر توانایی‌هایی که در بازار بین‌المللی تئاتر داشت، دعوت کردیم تا برای برپایی کارگاه‌های تخصصی در کشورمان حضور داشته باشد و حالا که می‌بینم بعد از 3 روز برگزاری این برنامه فضای بسیار مفید و ارزشمندی در راستای حضور بین‌المللی تئاتر ایران صورت گرفته آرزو می‌کنم که این کارگاه‌ها سرآغازی برای گروه‌های ایرانی در جهت بین‌المللی‌سازی باشد.»

  وی تصریح کرد: «بر این باورم برپایی این کارگاه، گام اولی بود که می‌تواند مقدمه‌ای برای برنامه‌های بعدی باشد. کما اینکه با توجه به حضور شما هنرمندانی که از شهرهای مختلف به تهران آمدید و تعدادی از شما در حوزه تئاتر سابقه تدریس دارید، بنابراین تجربه حضور در این کارگاه می‌تواند انتقال‌دهنده مفاهیم موجود در آن برای سایر هنرمندان شهرستانی باشد.»

  در ادامه این مراسم هنرمندانی چون مریم معترف، محمود فرهنگ، افشین خورشید باختری، علی اصغر دشتی، ابراهیم پشت کوهی، حبیب عبداللهی، امیر ارباب، شهاب راحله، علی عابدی، جواد روشن، شهاب آگاهی، راشین امامی، ساسان پیروز، راضیه فاضلی، میلاد شجره، اسماعیل فلاح خیر، سامان حیدریان، عبدالرضا شیبانی و.. به نمایندگانی از شرکت‌کنندگان گواهینامه پایان دوره را دریافت کردند.
  مطالب مرتبط

  با عنوان «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری»

کارگاه آموزشی اسپانیا برگزار می شود
  با عنوان «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری»

  کارگاه آموزشی اسپانیا برگزار می شود

  در ادامه کارگاه‌های آموزشی سی وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر،کارگاه «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری» با حضور «ایوا هوروات» Eva Horvat از کشور اسپانیا از فردا، 20 آذر به مدت سه روز برگزار می شود.

  |

  بنیانگذار دفتر ترویج و توسعه هنرهای نمایشی در بارسلونا:

فرم بازیگری بازیگران تئاتر ایران را در هیچ جای دنیا ندیده‌ام
  بنیانگذار دفتر ترویج و توسعه هنرهای نمایشی در بارسلونا:

  فرم بازیگری بازیگران تئاتر ایران را در هیچ جای دنیا ندیده‌ام

  «ایوا هوروات» کارگردان و استاد حرکت‌شناسی که از روز گذشته کارگاه آموزشی خود را با عنوان «مدیریت پروژه و بازاریابی بین‌المللی تولیدات تئاتری» در تئاترشهر آغاز کرده، با اشاره به حضورش در ایران گفت: ...

  |

  در کارگاه آموزشی «مدیریت فرهنگی و برنامه ریزی هنری» عنوان شد:

نقش تهیه کننده‌های تئاتر در موفقیت اجرای عمومی
  در کارگاه آموزشی «مدیریت فرهنگی و برنامه ریزی هنری» عنوان شد:

  نقش تهیه کننده‌های تئاتر در موفقیت اجرای عمومی

  با برپایی کارگاه آموزشی «مدیریت فرهنگی و برنامه‌ریزی هنری» توسط «آنتونیو پینتو ریبیرو» از کشور پرتغال، دور اول کارگاه‌های آموزشی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آغاز شد.

  |

  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است
  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

  مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است

  علی رفیعی در مراسم بزرگداشتش که در آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر برگزار شد، خطاب به مسوولان فرهنگی گفت: می‌خواستم سخنانی در حجم دوازده صفحه تایپ شده مطرح کنم اما از آن صرف نظر و به یک پاراگراف اکتفا می‌کنم.

  |

  نظرات کاربران