در حال بارگذاری ...
به نقل از سایت خبری تئاتر

نمایش« ۴+یک روایت از رها دختر خانم عضدی» در جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه می رود

نمایش« ۴+یک روایت از رها دختر خانم عضدی» به کارگردانی ونویسندگی «سپیده عیدی» از ۱۰ بهمن ماه در سی وپنجمین جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه تماشاخانه فانوس می رود.

پایگاه خبری تئاتر: نمایش« ۴+یک روایت از رها دختر خانم عضدی» به کارگردانی ونویسندگی «سپیده عیدی»  از 10 تا 25 بهمن ماه  ساعت 19 در سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه تماشاخانه فانوس می رود .
این نمایش داستان دختری به نام رها است که در سن 15 سالگی تحت تاثیر یک شوک بزرگ، خاطرات یک زمستان در زندگی اش را از دست میدهد.او در پی یافتن هویت خویش پنج سال با نقاشی درمانی سعی در بازسازی یا به خاطر آوردن آن زمستان دارد. در طی این فرآیند ما با چهار روایت و شخصیت متفاوت از آنچه او امروز می توانست باشد روبرو می شویم، اما در نهایت او پاسخی متفاوت برای کشف هویتش می یابد.

المیرا آشفته، مهسا بهاری،پگاه ابراهیمی، آوا تدین ونیکی ساغری بازیگران«« ۴+یک روایت از رها دختر خانم عضدی»  هستند. سپیده عیدی (طراح ) ، سارا رحمانی (دستیار کارگردان )، سحر صنیعی (طراح لباس) ،کاوه عبدی (آهنگساز)، اناهیتا هوشان (عکس)، روزبه عیدی (مدیر  صحنه) دیگر عوامل نمایش می باشند.

لازم به اشاره است نمایش« ۴+یک روایت از رها دختر خانم عضدی» از 10 تا 25بهمن ماه  ساعت 19 در تماشاخانه فانوس به روی صحنه می رود .علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند یا جهت رزرو بلیط با شماره تلفن 09106872620و 88319270 مؤسسه فرهنگی هنری فانوس تماس حاصل فرمایند.
نظرات کاربران