در حال بارگذاری ...
 • به گزارش ایران تئاتر

  برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه

  مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در ادامه برگزاری موفقیت آمیز پنل‌های تخصصی آسیب شناسی تئاتر ایران ویژه جشنواره بین المللی تاتر فجر، امسال نیز دومین دوره این پنل‌ها را در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در سالن استاد رکن الدین خسروی این مرکز آموزشی و هنری برگزار می‌کند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، پنل تخصصی «حال و آینده تئاتر ایران» با تاکید بر آینده پژوهی و هنر آینده گرا،  با اجراى آقاى محمود رضا رحیمى و حضور آقایان، منصور براهیمى، حسین پارسایى و ایوب آقاخانى، روز شنبه به تاریخ 09/11/95 اc ساعت سیزده تا هفده به  مدت ٤ ساعت برگزار خواهد کرد.
  همچنین این مجموعه فرهنگى هنرى در روز یکشنبه به تاریخ 10/11/95  نیز  پنل تخصصی «دراماتورژی» را با تاکید بر چیستی و چرایی دراماتورژى در تئاتر ایران  با اجراى خانم نرگس یزدى و حضور آقایان منصور براهیمى، جلال طهرانی و على پور عیسى از ساعت سیزده الی هفده به مدت زمان ٤ ساعت برگزار می‌کند.
  علاقه‌مندان برای حضور در پنل‌های یاد شده و رزرو  صندلی می‌توانند با شماره تلفن‌هاى 88952440 و ٨٨٩٥٢٣٨٤ تماس حاصل نموده و یا ازطریق سایت تیوال نسبت به خرید اینترنتی بلیت  این پنل‌ها اقدام کنند.
  نظرات کاربران