در حال بارگذاری ...
 • اجرای ویژه «کمد دیواری» در سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر

  نمایش «کمد دیواری» به نویسندگی کیوان میرمحمدی و کارگردانی «طاهره قهرمانی» امروز ۱۰ بهمن در بخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می رود.

  به گزارش روابط عمومی «همای سعادت»، این نمایش با بازی یاسر جعفری و تیام منیری در تنها تماشاخانه استاندارد غرب تهران به نشانی شهر زیبا، خیابان آیت الله کاشانی، زیر پل شهید باکری، جنب بانک پارسیان، پلاک ۲۶۱، طبقه چهار، واحد۵ در دو سانس 16 و 18 اجرا می شود.

  «کمد دیواری» درباره  زن و شوهری است که در عین این که اختلاف های زیادی دارند ولی عاشقانه همدیگر را دوست دارند، زن برای اینکه به اختلاف ها پایان دهد صدای آخرین دعوایشان را ضبط می کند و مرد متوجه این اتفاق می شود...

  یحیی منصور موید تهیه کننده این نمایش فانتزی است و از دیگر عوامل ان می توان به مشاور کارگردان محمد علایی، آهنگساز  پارسا جوهریان و امیر علی میرزایی، برنامه ریز نازنین عبداللهی، طراح صحنه و لباس  محمد علایی، طراح گریم مهسا سلطانی ، عکاس  محیا سلطانی و طراح پوستر و بروشور  محمد رضا قیطاسی اشاره کرد.
  مطالب مرتبط

  به گزارش ایران تئاتر

برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه
  به گزارش ایران تئاتر

  برگزاری دو پنل تخصصی در تماشاخانه سه نقطه

  مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه در ادامه برگزاری موفقیت آمیز پنل‌های تخصصی آسیب شناسی تئاتر ایران ویژه جشنواره بین المللی تاتر فجر، امسال نیز دومین دوره این پنل‌ها را در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در سالن استاد رکن الدین خسروی این مرکز آموزشی و هنری برگزار می‌کند.

  |

  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است
  علی رفیعی در بزرگداشتش در جشنواره تئاتر فجر:

  مهمترین وظیفه تئاتر، انتقال شعف به بازیگر و تماشاگر است

  علی رفیعی در مراسم بزرگداشتش که در آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر برگزار شد، خطاب به مسوولان فرهنگی گفت: می‌خواستم سخنانی در حجم دوازده صفحه تایپ شده مطرح کنم اما از آن صرف نظر و به یک پاراگراف اکتفا می‌کنم.

  |

  نظرات کاربران