برگزیدگان سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر فجر
برگزیدگان ستاد جشنواره
بخش خیابانی
بازیگری
تقدیر: حمیدرضا مرادی (داستان شب)
برگزیده: غلامرضا پورموسی ([بینا])
فضاسازی
برگزیده: معصوم (منوچهر) قدیری افشار؛ مقصود قدیری افشار (حیاتی دوباره)
نمایشنامهنویسی
سوم: پرویز رضایی (نطق تازه)
دوم: حسن خلیلیفر (داستان شب)
اول: معصوم (منوچهر) قدیری افشار؛ مقصود قدیری افشار (حیاتی دوباره)
کارگردانی
سوم: شکوفه ماسوری (بادبادکها)
دوم: پرویز رضایی (نطق تازه)
اول: عباس عبدی (حکایت کوزه)
نمایش
برگزیده: عباس عبدی (حکایت کوزه)
برگزیده: معصوم (منوچهر) قدیری افشار؛ مقصود قدیری افشار (حیاتی دوباره)
بخش جشنواره جشنوارهها
کارگردانی
برگزیده: محرمعلی رزاقی (حلقه سعادت)
بازیگری زن
برگزیده: لیلا (فریده) آقایی ([بینا])
بازیگری مرد
برگزیده: اصغر فرهادی (ماشیننشینها)
نمایشنامهنویسی
برگزیده: احمد آرام (خانه تلخ)
طراحی صحنه
برگزیده: اصغر فرهادی (ماشیننشینها)
نمایش
برگزیده: کریم سعیدیان (از آدم تا آدم) [عروسکی]
برگزیده: محمد نجفی (ثانیهها) [ کودک]
برگزیده: صفرعلی اوجانی (تورهتقی) [آیینی سنتی]
بازیگری نوجوان
تقدیر: شیوا مظهریان (دنیا نمیخواست بمیرد)
بخش مسابقه
موسیقی و ساخت موسیقی
برگزیده: رامین آزادور (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
انتخاب موسیقی
برگزیده: محمدرضا اسحاقی ([دشت سنگ])
طراحی لباس
برگزیده: مسعود ریاضی (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
طراحی صحنه
برگزیده: امیر شریفیپور ([بینا])
بازیگری زن
سوم: شکوه رزمخواه ([بینا])
دوم: سوسن آقارجبی ([بینا])
اول: حمیرا ریاضی (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
بازیگری مرد
سوم: مهدی سلطانی (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
دوم: علی بیطرفان (حاشیهنشین)
اول: فرجالله زاهدیراد (دشت سنگ)
نمایشنامهنویسی
سوم: محمد احمدی (حاشیهنشین)
دوم: محمدهادی نامورراد (دشت سنگ)
اول: علیرضا نادری (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
کارگردانی
سوم: حمیدرضا افشار (کبودان و اسفندیار)
دوم: علی یازرلو (چندوچون به چاه رفتن چوپان)
اول: محمدهادی نامورراد (دشت سنگ)
نمایش
برگزیده: چندوچون به چاه رفتن چوپان
جایزه ویژه
برگزیده: علیاصغر شادروان (سربخش)
برگزیده: عبدالخالق مصدق (رقص پاهای من)
برگزیدگان بخش عکس و پوستر
بخش عکس
برگزیده: اژدر دلداده
برگزیده: ناصر عرفانیان
برگزیده: غلامحسن غفاری
برگزیده: ماندانا معلمیان
برگزیده: محمد رشیدی
بخش پوستر
برگزیده
سوم: انوشیروان میرزاییکوچکسرایی (در خیابانهای سرد شب)
دوم: علی سمیعی (تابستانه)
اول: امیر اثباتی (سارا)
تقدیر ویژه: مرتضی ممیز (من به باغ عرفان)
تقدیر ویژه: ابراهیم حقیقی (آن زمان فرا خواهد رسید)