آثار شرکتکننده در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر فجر
بخش مسابقه
1. آهو دختر شهر آفتاب، نوشته و کارگردانی سعید شهریار. یزد.
2. از یاد رفته، نوشته و کارگردانی حجتالله سبزی. اراک.
3. ببین چه برفی میآید، نوشته نادر برهانیمرند، کار محسن قصابیان. تهران.
4. برکرانه باد، نوشته و کارگردانی مینا ابراهیم زاده. تهران.
5. پرگار، نوشته جلال حدپور سراج، کار یدالله کریمی. تهران.
6. پوریایی دیگر، نوشته و کارگردانی حسن باستانی. تهران.
7. تاسویی، نوشته علی شجاعی، کار فرشید صمدیپور. بروجرد.
8. تولدی دیگر، نوشته عزیزالله فخر، کار رضا خدادادبیگی. زاهدان.
9. تونل وحشت، نوشته چیستا یثربی، کار رحمت امینی. تهران.
10. چهارمین نامه، نوشته جمشید خانیان، کار مهدی مکاری. تهران.
11. خورشید زیبا، نوشته و کارگردانی عباس دوستقرین. همدان.
12. دخترک شب طولانی، نوشته چیستا یثربی، کار سیما تیرانداز. تهران.
13. دغدغههای پُرچین چهار زبل و رمز و رازهای دور و دراز نیمه شب، نوشته مهرداد رایانیمخصوص، کار مهرداد رایانیمخصوص و مسعود ساکتاف. تهران.
14. دلبر، نوشته بهرام و کارگردانی بهرام صادقیمزیدی. تهران.
15. دیدار، نوشته و کارگردانی امیر آتشانی. تهران.
16. روایت لیلی و مجنون، نوشته و کارگردانی اسد صادقی. تبریز.
17. روزهای بلوط، نوشته اصغر فکوری، کار شیوا بلوریان. همدان.
18. زلالترین چیزی که اعتقادم را به من برگرداند، نوشته و کارگردانی شهرام نوشیر. نوشهر.
19. سوز ماهی، نوشته علی رضایی، کار علی زارعی. میناب.
20. سوگ جامه، نوشته و کارگردانی صادق عاشورپور. همدان.
21. شعبده و طلسم، نوشته چیستا یثربی، کار شهره سلطانی. تهران.
22. عروس قاراپاپاق، نوشته و کارگردانی علی صابررضایی. نقده.
23. عشقآباد، نوشته و کارگردانی داوود میرباقری. تهران.
24. غریبانه، نوشته و کارگردانی بهمن مرتضوی. کرمانشاه.
25. فرود، نوشته ابوالفضل دژاکام، کار کرامت رودساز. تهران.
26. فرودگاه، نوشته و کارگردانی مرتضی داریوندنژاد. شوش.
27. قلمرو ممنوع، نوشته محمدرضا بیپناه، کار علی مقدم. تهران.
28. کشتی گیرنده با خرس، نوشته حسین فضلالهی، کار کوروش کرمیفرنجانی. تهران.
29. کیست این پنهان مرا...، نوشته حسن باستانی، کار شکرخدا گودرزی. تهران.
30. گفتوگوی بیپایان ستاره با مادرش، نوشته محمد چرمشیر، کار سپیده نظریپور. تهران.
31. لحظههای پریشانی و پریشانی لحظهها در معرکه آخر، نوشته و کارگردانی یونس آبسالان. یاسوج.
32. مراد، نوشته شبنم طلوعی، کار زهرا خیالی صبری. تهران.
33. مصایب ایاز عیّار، نوشته داریوش مختاری، کار رضا عباسی. تهران.
34. ناگسستنی، نوشته رضا صابری، کار رضا کمال علوی. مشهد.
35. هزار و دومین شب شهرزاد، نوشته مرتضی داریوندنژاد، کار علی فرحناک. قم.
36. هیجار، نوشته رضا ولی پوردهکردی، کار احمدرضا رافعیبروجنی. بروجن.
37. یاد ایام، نوشته و کارگردانی علی تفضلیان. قم.
38. یک اتفاق ساده در یک روز بارانی، نوشته عبدالحمید ابراهیمی، کار آرش قایقور. فولادشهر.
بخش ویژه
1. آبی که مار میخورد زهر میشود، آبی که گاو میخورد شیر میشود، نوشته آتیلا پسیانی و محمد چرمشیر، کار آتیلا پسیانی. تهران.
2. بینوایان، نوشته و کارگردانی بهروز غریبپور. تهران.
3. دلی دمرول، نوشته [بینا]، کار کاکاجان آشورف. ترکمنستان.
4. دوران بیگناهی، نوشته و کارگردانی قطبالدین صادقی. تهران.
5. دیوبندان، نوشته محمد چرمشیر، کار سیروس کهورینژاد. تهران.
6. عشقآباد، نوشته و کارگردانی داوود میرباقری. تهران.
7. نقل قول عاشقان، نوشته شارمین میمندینژاد، کار سیاوش تهمورث. تهران.
8.هفت خفتگان شهر افسوس(اصحاب کهف)، نوشته و کارگردانی نورالدین استوار. تهران.
بخش خیابانی
1. ابتدا با عشق، انتها از عشق، نوشته و کارگردانی شهرام حقیقتدوست. تهران.
2. پهلوان، نوشته حسن باستانی، کار سپیده نظریپور. تهران.
3. توشه، نوشته عباس عبدی و [بینا] گلزار، کار عباس عبدی و [بینا] گلزار. ری.
4. جمالی-کمالی، نوشته محمدعلی طاهری، کار علیرضا استادی. تهران.
5. چهره به چهره، نوشته و کارگردانی عبدالمحمد علیزادهمقدم. بروجرد.
6. خاکخوردهها، نوشته اسماعیل بایگی، کار احمد طاهونچی. مشهد.
7. خطّ خون، نوشته وحید ترحمیمقدم، کار منوچهر بهروج. تهران.
8. خواستگاری، نوشته و کارگردانی اصغر زمانی. تهران.
9. خیابانیها، نوشته و کارگردانی برادران قدیری. تهران.
10. مراسم خرجبران، نوشته هوشنگ بهادری، کار غلامرضا خورشیدی. ملایر.
11. یادباد، نوشته انوشیروان ارجمند، کار برزو ارجمند. تهران.
بخش میهمان
1. اسب، نوشته محمد چرمشیر، کار مهرداد ابروان. تهران.
2. افعی طلایی، نوشته علی نصیریان، کار کامبیز صفری. تهران.
3. امپراتور در خانه، نوشته [بینا]، کار احمد رضائی. اردکان.
4. باد سرخ، نوشته و کاگردانیر احمد اشرافیان. اصفهان.
5. بوی گندم، نوشته و کارگردانی حسن علیکرمی. تهران.
6. بیخانمان، نوشته [بینا]، کار سعید نجفیان. تهران.
7. پرنده باغ آتش، نوشته قطبالدین صادقی، کار ابراهیم کاظمی. سنندج.
8. پشت شب، نوشته چیستا یثربی، کار سهیل سخنپژوه. تهران.
9. تکسوار، نوشته و کارگردانی علی وطندوست. تهران.
10. حکایت مطربان این دیار، نوشته رحمان سیفیآزاد، کار مهرداد رایانیمخصوص و رحمان سیفیآزاد. تهران.
11. درج مشکین، نوشته و کارگردانی شارمین میمندینژاد. تهران.
12. روزهای طولانی تنهایی، نوشته و کارگردانی شهرام کرمی. تهران.
13. زمین، نوشته بابک لطیفی، کار یدالله کریمی. تهران.
14. زندگی شیرین است، نوشته و کارگردانی مهران تیزکار. تهران.
15. ستاره خاموش برج زهل، نوشته و کارگردانی محمد ابراهیمزادهمطلق. گناوه.
16. سه پنجره زندگی، نوشته محمد چرمشیر، کار علیرضا امینی. تهران.
17. شاتره، نوشته مجید افشاریان، کار ایمان افشاریان. تهران.
18. شبکه عشق، نوشته و کارگردانی پیمان ظلّی. نوشهر.
19. صدای زنگ درمه، نوشته محمدهادی نامور، کار سیامک صفری. تهران.
20. طلوع در آینه، نوشته نادر برخوردار، کار کاظم روزیطلب. شیراز.
21. عروسی بلقیس و سلیمان، نوشته و کارگردانی محمدعلی فیاض. تهران.
22. عمرابن عبدود، نوشته [بینا]، کار حمید سلیمانی. میگون.
23. کبودان و اسفندیار، نوشته آرمان امید، کار کامبیز کاشفی. تهران.
24. کوزه، نوشته هوشنگ مرادیکرمانی، کار غلامرضا احمدی. تهران.
25. محرمانه(گزارش یک فاجعه)، نوشته نصرالله قادری، کار سیروس همتی. تهران.
26. مهر سیاه، نوشته و کارگردانی آژیر فرتاش. تهران.
27. وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون، نوشته محمد چرمشیر، کار علیرضا اولیایی. تهران.
28. هوای نمناک، نوشته قدرتالله فتحی، کار عبدالرضا کاهانی. تهران.
29. یا شمعیم یا پروانه هیهات، نوشته و کارگردانی رضا خیرخواه. گرگان.