نهمین جشنواره سراسری تئاتر فجر

بخش کانون ملی منتقدان تئاتر (جشنواره جشنواره ها)

برگزیده :

علی آزادنیا برای نمایش شقایق دره

بخش کانون ملی منتقدان تئاتر (نمایش برگزیده)

برگزیده :

داوود میرباقری برای نمایش معرکه در معرکه

بخش دبیر جشنواره

علی منتظری

بخش کانون ملی منتقدان تئاتر (بازیگری مرد)

برگزیده :

محمود پاک‌ نیت برای نمایش قاب بی تصویر

بخش کانون ملی منتقدان تئاتر (بازیگری زن)

برگزیده :

دیدار رزاقی برای نمایش قاب بی تصویر

سپیده پرور برای نمایش شقایق دره

بخش مسابقه عکاسی تئاتر

دوم :

امیر خادم ‌الحسینی برای نمایش شقایق دره

مسعود مراد سلیمی برای نمایش بازگشت لکوموتیوران

سوم :

مجید خمسه برای نمایش آنجا، آنجا سوی کلام، کوهولین، متوری

چهارم :

محمداسماعیل عفت ‌رخ برای نمایش افسانه اندوهی دلخراش از تقدیری شوم

پنجم :

سیامک زمردی مطلق برای نمایش سی‌مرغ، سیمرغ

صادق تیرافکن برای نمایش آنتیگونه

ششم :

مسعود امامی برای نمایش ابراهیم توپچی

سیامک زمردی مطلق برای نمایش سی‌مرغ، سیمرغ

هفتم :

ناصر عرفانیان برای نمایش تراژدی اسفندیار

هشتم :

حشمت پناهی برای نمایش عکاسی از جشنواره تئاتر فجر

حمید جبلی برای نمایش هفت خوان رستم

نهم :

صالح صفوی برای نمایش باغ وحش شیشه ای

دهم :

مرتضی اکبری برای نمایش کمند جهل

تقدیر :

سعید نیک نژاد - فاطمه ابراهیم‌ پور - محمود رئیس المحدثین - مهدی رضایی نجار - فاطمه بختیاری - امید علیزاده سبزواری - کمال الدین شاهرخی

بخش بازیگری مرد

تقدیر :

محمود قبه‌ زرین - فرهاد پاک‌ سرشت - ایرج قوش‌ چی

بخش بازیگری زن

تقدیر :

ناهید دادخواه - وجیهه مصدق - دیدار رزاقی

بخش هیات داوری نمایش های صحنه ای

سید مهدی شجاعی - محمود عزیزی - سعید کشن فلاح - ایرج راد - اکبر زنجان ‌پور

بخش هیات داوری مسابقه عکاسی

مجتبی آقایی - محمدرضا شرف‌ الدین - حسین نصری - حسین فرخی‌

بخش صحنه ای - ویژه

صادق هاتفی برای نمایش اسفندیار

آتیلا پسیانی برای نمایش تقلید هفت خوان

حسین فرخی‌ برای نمایش تراژدی اسفندیار

صدرالدین حجازی برای نمایش بلبل سرگشته

پروانه مژده برای نمایش حکایت شهر سنگی

فرشاد فرشته حکمت برای نمایش راز سپهر

حسین عاطفی برای نمایش یادداشت‌های روزانه

مریم معترف برای نمایش آدم ها و آهوان

سیاوش طهمورث - سهراب سلیمی برای نمایش معرکه در معرکه

جمشید جهانزاده برای نمایش شب سیب زمینی

امیر دژاکام برای نمایش زیباترین گل های قالی

قطب الدین صادقی برای نمایش سی مرغ، سیمرغ

علی امیدوار برای نمایش باز باران

بخش صحنه ای - کودکان

احمد مهدی برای نمایش من که باورم نمیشه

حسین لطیفی برای نمایش گرگ خسته

لطفعلی توده‌ فلاح برای نمایش خرگوش باهوش و دکتر قلابی

احمد ناطقی برای نمایش قصه عمو راستگو

بخش جشنواره جشنواره‌ها

علی آزادنیا برای نمایش شقایق دره

جواد کبودر آهنگی برای نمایش دلی بای وآهو

رضا میرمعنوی برای نمایش بار دیگر باران

هواس پلوک برای نمایش شور آبساران

علی نقی رزاقی برای نمایش قاب بی ‌تصویر

پرویز عرب برای نمایش پر پرواز

محمدهادی نامور برای نمایش حکایتی ساده

اسد صادقی برای نمایش دل آشوب

بخش صحنه ای - جنبی

منوچهر یاری برای نمایش شیخ صنعان

کامبیز صفری برای نمایش عشق

حسن عظیمی برای نمایش بلورک و چشمه ونوس

حسین عرفانی برای نمایش چه عرض کنم؟

مجید افشار برای نمایش شاهین طلایی

بهاء‌الدین صفری برای نمایش کمدی عشق

جلیل فرجاد برای نمایش نوکر حقه باز

منوچهر پوراحمد برای نمایش عیالوار

سعید خاکسار برای نمایش کاکا سیاه

حسین قاسمی وند برای نمایش شیر تو شیر

هادی اسلامی برای نمایش حاکم یک شبه

بخش کانون ملی منتقدان تئاتر (نمایشنامه نویسی)

برگزیده :

علی ‌نقی رزاقی برای نمایش قاب بی ‌تصویر