سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر فجر

بخش تئاتر خیابانی (بازیگر مرد)

برگزیده :

غلامرضا پورموسی برای نمایش حکایت کوزه

تقدیر :

حمیدرضا مرادی برای نمایش داستان شب

بخش تئاتر خیابانی (فضاسازی)

برگزیده :

منوچهر قدیری افشار برای نمایش حیاتی دوباره

بخش تئاتر خیابانی (نمایشنامه نویسی)

اول :

منوچهر قدیری افشار برای نمایش حیاتی دوباره

دوم :

حسن خلیلی‌ فر برای نمایش داستان شب

سوم :

پرویز رضایی برای نمایش نطق تازه

بخش تئاتر خیابانی (کارگردانی)

اول :

منوچهر قدیری افشار برای نمایش حیاتی دوباره

دوم :

پرویز رضایی برای نمایش نطق تازه

سوم :

شکوفه ماسوری برای نمایش بادبادک ها

بخش تئاتر خیابانی (بهترین نمایش)

برگزیده :

عباس عبدی برای نمایش حکایت کوزه

برگزیده :

منوچهر قدیری افشار برای نمایش حیاتی دوباره

بخش جشنواره جشنواره‌ها (نمایشنامه‌نویسی)

برگزیده :

احمد آرام برای نمایش خانه تلخ

بخش جشنواره جشنواره‌ها (بازیگری مرد)

برگزیده :

اصغر فرهادی برای نمایش ماشین نشین ها

بخش جشنواره جشنواره‌ها (طراحی صحنه)

برگزیده :

اصغر فرهادی برای نمایش ماشین نشین ها

بخش جشنواره جشنواره‌ها (بازیگری کودک و نوجوان)

برگزیده :

شیوا مظهریان برای نمایش دنیا نمی‌خواست بمیرد

بخش جشنواره جشنواره‌ها (نمایش برگزیده)

برگزیده :

محمد نجفی برای نمایش ثانیه ها

صفرعلی اوجانی برای نمایش توره تقی

کریم سعیدیان برای نمایش از آدم تا آدم

بخش پوستر

اول :

امیر اثباتی برای نمایش سارا

دوم :

علی سمیعی مقدم برای نمایش تابستانه

سوم :

انوشیروان میرزایی‌کوچک سرایی برای نمایش در خیابان های سرد شب

تقدیر ویژه :

مرتضی ممیز برای نمایش من به باغ عرفان

ابراهیم حقیقی برای نمایش آن زمان فرا خواهد رسید

بخش مسابقه (موسیقی و ساخت موسیقی)

برگزیده :

رامین آزادور برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

بخش مسابقه (انتخاب موسیقی)

برگزیده :

محمدرضا اسحاقی برای نمایش دشت سنگ

بخش مسابقه (طراحی لباس)

برگزیده :

مسعود ریاضی مقدم برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

بخش مسابقه (بازیگری زن)

اول :

حمیرا ریاضی برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

دوم :

سوسن آقارجبی

سوم :

شکوه رزم‌ خواه

بخش مسابقه (بازیگری مرد)

اول :

فرج ‌الله زاهدی ‌راد برای نمایش دشت سنگ

دوم :

علی بیطرفان برای نمایش حاشیه ‌نشین

سوم :

مهدی سلطانی سروستانی برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

بخش مسابقه (نمایشنامه‌نویسی)

اول :

علیرضا نادری نجف آبادی برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

دوم :

محمدهادی نامور برای نمایش دشت سنگ

سوم :

محمد احمدی برای نمایش حاشیه ‌نشین

بخش دبیر جشنواره

حسین فرخی‌

بخش مسابقه (کارگردانی)

اول :

محمدهادی نامور برای نمایش دشت سنگ

دوم :

علی یازرلو برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

سوم :

حمیدرضا افشار برای نمایش کبودان و اسفندیار

بخش مسابقه (بهترین نمایش)

برگزیده :

علی یازرلو برای نمایش چندوچون به چاه رفتن چوپان

بخش مسابقه (جایزه ویژه)

برگزیده :

علی ‌اصغر شادروان برای نمایش سربخش

عبدالخالق مصدق برای نمایش رقص پاهای من

بخش هیات داوری مسابقه عکاسی

حسین فرخی‌ - مجید خمسه - مجتبی آقایی

بخش هیات داوری مسابقه پوستر

حسین فرخی‌ - محمد فدوی - علی ‌اصغر شیرزادی

بخش هیات داوری بخش خیابانی

محمد قاسمی - محمود فرهنگ - بهروز انسانی

بخش هیات داوری بخش مسابقه

محمود عزیزی - کامبیز روشن روان - اکبر زنجان ‌پور - سعید کشن فلاح - مهین میهن

بخش هیات بازخوانی

نصرالله قادری - حسین فرخی‌ - عبدالحی شماسی - حسین راضی - سعید کشن فلاح

بخش هیات بازبینی

سعید کشن فلاح - حسین فرخی‌ - قدرت ‌الله پدیدار - اصغر همت - حسین راضی

بخش ستاد برگزاری جشنواره

علی ‌اصغر زعیمی - داوود فتحعلی بیگی - محمود فرهنگ - مجتبی کنعانی - بهروز کریمی - داور نمینی - حسن ضرغامی - علی فتح ‌الله ‌زاده خویی - مجتبی آقایی - محسن ابراهیمی - علی پویان - مجید جعفری - مسعود روایی - عزت الله مهرآوران

بخش صحنه ای - مسابقه

مجید جعفری برای نمایش قلعه زمان

حمیدرضا افشار‌ برای نمایش کبودان و اسفندیار

رضا صابری برای نمایش یخبندان

امیر آتشانی برای نمایش نگار

حسین احمدی نسب برای نمایش مروارید

فرشید صمدی ‌پور برای نمایش مرگ من مرثیه ندارد

محمدرضا زندی برای نمایش مرثیه

عبدالخالق مصدق برای نمایش رقص پاهای من

سیروس کهوری نژاد برای نمایش ساعت مکاشفه

مهدی محتشم صفا برای نمایش دنیا نمی‌خواست بمیرد

امید زندگانی - چیستا یثربی برای نمایش جمعه، دم غروب

امیر دژاکام برای نمایش ترانه دختر شاه پریان

فرشید بزرگ‌ نیا برای نمایش تاش

احمد مایل برای نمایش بهار عشق، خزان عمر

محمدعلی پیرسبزی برای نمایش بندیر

اسماعیل فیروزی برای نمایش باتو قدم خیر

منوچهر طهماسبی برای نمایش آخرین برف بهاری

امین زندگانی برای نمایش به من دروغ بگو

علی یازرلو برای نمایش چند و چون به چاه رفتن چوپان

محمد احمدی برای نمایش حاشیه نشین

محسن حاجی یوسفی برای نمایش قرنطینه

علی مقدم - سعید آلبو‌عبادی برای نمایش در خوان هشتم

علی ‌اصغر شادروان برای نمایش سربخش

رضا میرمعنوی برای نمایش درنا در باران

رضا خداداد‌بیگی برای نمایش دزد و مهتاب

محمدهادی نامور برای نمایش دشت سنگی

مریم معترف برای نمایش شب

بخش صحنه ای - جنبی

سعید ارجمند برای نمایش شوپه

سیروس همتی برای نمایش غروب تا غروب

اصغر احمدی برای نمایش خیمه شب بازی

کرامت رودساز برای نمایش بازمانده

ابوالقاسم پورشکیبایی برای نمایش دو سلطان

محمدرضا امیری برای نمایش مهر تقلبی

محمد مهدی خاتمی برای نمایش مرا فریاد کن

شارمین میمندی نزاد برای نمایش آخرین نواده نمرود

کریم سعیدیان برای نمایش از آدم تا آدم

کامبیز صفری برای نمایش تلخ و شیرین

فریبا حسینی برای نمایش پارچه و حرکت

عبدالله حسینی برای نمایش بندی

مجتبی کاظمی برای نمایش جنگ کور

محمد نجفی برای نمایش ثانیه ‌ها

منوچهر نوذری برای نمایش توی این اتوبوس چه خبره؟

صفرعلی اوجانی برای نمایش توره تقی

کار گروهی برای نمایش سیاه‌بازی الفرار

حمید احمدی برای نمایش رستم و سهراب

حمید صالحی علامه برای نمایش حدیث مکرر

حسن وارسته برای نمایش خرس و چشمه

آرزو اسلامی برای نمایش در سوگ حقیقت

حسن عظیمی برای نمایش دردسر ازدواج

بخش جشنواره جشنواره‌ها

قدرت الله فتحی برای نمایش غوغا

احمد آرام برای نمایش خانه تلخ

محرمعلی رزاقی برای نمایش حلقه سعادت

رویا مختاری برای نمایش دلم دریا

مهدی عطایی برای نمایش قاسم

عبدالله کریمی برای نمایش کویستان

فرشید تمری برای نمایش افسانه بگو

حمیدرضا زندی برای نمایش پنجره

اصغر فرهادی برای نمایش ماشین ‌نشین ها

داوود سعیدی برای نمایش مرثیه‌ ای برای یک بازیگر

محمدجواد کاسه ساز برای نمایش با من مثل دریا

محسن تنها برای نمایش باروت

بخش مسابقه خیابانی

عباس عبدی برای نمایش حکایت کوزه

امیر دژاکام برای نمایش پانتومیم یادگاری

منوچهر اکبرلو برای نمایش بچه‌ های محله خورشید

شکوفه ماسوری برای نمایش بادبادک ها

برادران قدیری برای نمایش حیاتی دوباره

حسن خلیلی ‌فر برای نمایش داستان شب

کاظم نظری برای نمایش میم مثل پانتومیم

پرویز رضایی برای نمایش نطق تازه

محمدرضا امیری برای نمایش شما بگین کدوم یکی