دومین جشنواره سراسری تئاتر فجر

بخش نمایشنامه نویسی

دوم :

رضا صابری برای نمایش مظلوم پنجم

محمد احمدی برای نمایش سومین شب

بخش کارگردانی

برگزیده بدون اولویت :

رضا صابری برای نمایش مظلوم پنجم

محمد احمدی برای نمایش سومین شب

بخش بازیگری مرد

اول :

یحیی دیوانی برای نمایش چاه

دوم :

فیروز صباغی برای نمایش بعضی‌ها اینجورین

محمد احمدی برای نمایش سومین شب

رضا سعیدی برای نمایش مظلوم پنجم

بخش بازیگری زن

اول :

عین‌الشریعه پران برای نمایش ابراهیم خلیل الله

بخش طرح و پرداخت فرهنگ شهادت

برگزیده :

مجید زارع کار برای نمایش علو چاه

بخش توجه دادن به بسیج امت اسلامی در دفاع از مرزهای اعتقادی

برگزیده :

عباس رنجبر برای نمایش خرقه ارغوانی

بخش ترسیم سیمایی از ابعاد جنگ تحمیلی کفر جهانی علیه اسلام

برگزیده :

رضا صابری برای نمایش مظلوم پنجم

بخش پرداختن به مسائل اجتماعی مبتلابه جمهوری اسلامی ایران

برگزیده :

فیروز صباغی برای نمایش بعضی‌ها اینجورین

بخش کوشش‌های هنری ارزنده در منطقه جنگی

برگزیده :

هوشنگ هیهاوند برای نمایش سیاه بنده خدا

بخش جایزه ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برگزیده :

عبدالرحیم مرادیان برای نمایش بئر زمزم

بخش نمایش برگزیده

دوم :

رضا صابری برای نمایش مظلوم پنجم

سوم :

محمد احمدی برای نمایش سومین شب

بخش جایزه ویژه ستاد برگزاری جشنواره

برگزیده :

هوشنگ هیهاوند برای نمایش سیاه بنده خدا

بخش هیات داوری جشنواره

محمدرضا آل‌محمد - علیرضا سمیع ‌آذر - مهدی عبدخدایی - عبدالرضا فیروزان - حیدرقلی نادری

بخش ستاد برگزاری

ابوالقاسم نادری

بخش صحنه ای - مسابقه

حمید صفایی برای نمایش شکیب

مجید زارع کار برای نمایش علو چاه

رضا پورمندان - امیر سالاری برای نمایش عید محمد تو قسم خورده بودی

اسماعیل سلطانیان برای نمایش فرازی ‏دیگر

ابراهیم آبادی برای نمایش فرمان عاشورا

رضا صابری برای نمایش مظلوم پنجم

ناصر حافظی مقدم - هاشم ارکان برای نمایش هجرت احرار

هوشنگ هیهاوند برای نمایش سیاه بنده خدا

محمد هاشمی برای نمایش راجعون

ابوالقاسم پورشکیبایی برای نمایش ابراهیم خلیل الله

حسین نوری برای نمایش ایستگاه برزخ

عبدالرحیم مرادیان برای نمایش بئر زمزم

فیروز صباغی برای نمایش بعضی‌ها این جورین

حسن رستمخانی - محمدرضا صمیمی برای نمایش تلمبارک

قدرت الله صالحی برای نمایش چاه

عباس رنجبر برای نمایش خرقه ارغوانی

عظیم موسوی برای نمایش خروج مختار

محمد احمدی برای نمایش سومین شب

بخش دبیر جشنواره

طاها عبدخدایی

بخش پرداخت ویژگی های عینی انقلاب

برگزیده :

مجید زارع کار برای نمایش علو چاه