ششمین جشنواره سراسری تئاتر فجر

بخش دبیر جشنواره

علی منتظری

بخش نمایشنامه نویسی

اول :

هواس پلوک برای نمایش داخداران

سعید سهیلی برای نمایش شب با شب تا صبح

بخش کارگردانی

اول :

سلمان فارسی صالح‌زهی برای نمایش آب، باد، خاک

نامزد :

علیرضا درویش‌نژاد، برای نمایش نار آغز

مجید افشاریان برای نمایش عود بر آتش

سعید سهیلی برای نمایش شب با شب تا صبح

هواس پلوک برای نمایش داخداران

بخش بازیگری مرد

اول :

علی اصغر انصاف جو برای نمایش آب، باد، خاک

بخش بازیگری زن

اول :

راضیه ایرانی برای نمایش آب، باد، خاک

بخش طراحی صحنه

اول :

علی کوهپایه برای نمایش بلسان

بخش بیان سوژه جنگی

اول :

رضا قهرمانی برای نمایش هاتف

بخش فرهنگی و هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

اول :

ابراهیم کریمی برای نمایش راز کبری

فرزانه رعیت زاده برای نمایش در باد خواهیم شکفت

سلمان فارسی صالح‌زهی برای نمایش آب، باد، خاک

بخش مسابقه کودکان (کارگردانی)

اول :

فرزانه رعیت زاده برای نمایش در باد خواهیم شکفت

تقدیر :

خسرو نایبی فرد برای نمایش حسنی

بخش هیات داوری جشنواره

سید مهدی شجاعی - مجید مجیدی - حبیب‌الله لزگی - امیرحسین فردی - محمدرضا سرشار - عباس معروفی - عبدالحی شماسی - محمود عزیزی

بخش دبیر جشنواره

علی منتظری

بخش مسابقه کودکان (بازیگری)

تقدیر :

پریسا پورصفری - فرانک زید سرایی برای نمایش یاران

اصغر لشکری - علی آزادنیا برای نمایش حسنی

مسعود تکاور برای نمایش کدو تنبل

سیروس حقیقی برای نمایش سه بچه آهو

مجید جراح برای نمایش سفر صبح

بخش صحنه ای - ویژه

داوود کیانیان برای نمایش راز درخت مقدس

منصور مغاره ‌ای برای نمایش دادخواست

فرشاد فرشته حکمت برای نمایش دیوارها

رضا سعیدی برای نمایش دلبران

ام‌ باقر زلزله برای نمایش فریاد زنان مسلمان عراق

ناصر فلاح برای نمایش میرآقا

بخش صحنه ای - مسابقه

امیر دژاکام برای نمایش دست ها و قلب ها

ابراهیم کریمی برای نمایش راز کبری

حمید کریمی برای نمایش زار، باد، بلوچ

سعید سهیلی برای نمایش شب با شب تا صبح

مجید افشاریان برای نمایش عود بر آتش

علیرضا درویش نژاد برای نمایش نار‌ آغز

رضا قهرمانی برای نمایش هاتف

علی تفضلیان برای نمایش در تدارک جشن

داوود جلایی برای نمایش خیز

هواس پلوک برای نمایش داخداران

سلمان فارسی صالح زهی برای نمایش آب، باد، خاک

محسن حاجی یوسفی برای نمایش آرسنال

پیمان ظلّی برای نمایش برخورد نزدیک

اسد صادقی برای نمایش بلسان

غلامرضا عزیزی برای نمایش خاک صبور

ابراهیم فرخ‌ منش برای نمایش خود نامی بر آن بگذارید

بخش صحنه ای - کودکان

ابراهیم ابراهیمی برای نمایش آخرین بازی

محمود ستوده برای نمایش لکوموتیو‌ران

داوود جلایی برای نمایش مکتوم

نصرت الله زمان پور برای نمایش مندیل خیال

کار گروهی برای نمایش درهای بسته

علی غلامی برای نمایش تفنگ برنو

مهدی رحیمیان برای نمایش آهنگ

بخش صحنه ای - آئینی

کار گروهی برای نمایش بازی نامه بابور

بخش صحنه ای - سنتی

بهاء‌الدین صفری برای نمایش خبردار

حسن عظیمی برای نمایش بازی سازان

بهاء‌الدین صفری برای نمایش آخ

حسین محمودوند برای نمایش آخرین کوچ

داوود فتحعلی بیگی برای نمایش سلطان مبدل