هفتمین جشنواره سراسری تئاتر فجر

بخش کارگردانی

دوم :

احمد سپاسدار برای نمایش قوهای وحشی

سوم :

مجید افشاریان برای نمایش آزمون

ابوالقاسم جلالی برای نمایش عصر چهارشنبه

محمد احمدی برای نمایش پرده جدید

بخش بازیگری مرد

دوم :

رحیم هودی - محمود پاک‌ نیت - علی یزدانی

سوم :

جهانبخش سلطانی - حسن چودن - عباس افشاریان

چهارم :

عطاءالله صفرپور - بیژن گنجعلی - مهدی بحری

بخش بازیگری زن

سوم :

سوسن آقارجبی - مهوش صبرکن

چهارم :

ناهید کندوله - مینا تاجدالدینی - مینو کیانی

بخش بازیگری کودک و نوجوان

برگزیده :

مرجان موسوی

بخش طراحی صحنه

اول :

مهدی فقیه برای نمایش آزمون

دوم :

حسن حامد برای نمایش افسانه زمینی

بخش دبیر جشنواره

علی منتظری

بخش پوستر

اول :

حسن متقی

سوم :

سمیع فنی

بخش هیات داوری جشنواره

سید مهدی شجاعی - محمود عزیزی - ابوالقاسم کاخی - سعید کشن فلاح

بخش تندیس (ترکیب حجمی)

اول :

حسن متقی

بخش صحنه ای - مسابقه

رحمت ‌الله محرابی برای نمایش زارا و دینگومارو

ابراهیم زارعی - نصرت الله سیافی برای نمایش عروسی کوزه

قدرت الله صالحی برای نمایش ماهیگیران

احمد سپاسدار برای نمایش قوهای وحشی

هواس پلوک برای نمایش قلاسان

ابوالقاسم جلالی برای نمایش عصر چهارشنبه

حمید کریمی برای نمایش خون و صلح

محمدرضا زندی برای نمایش دریا دریا

حسن حامد برای نمایش بکرک

مسعود سمیعی برای نمایش اتاق 13

مهرداد بختیاری برای نمایش آوات

مجید افشاریان برای نمایش آرمون

ضیاء امیری برای نمایش پرده جدید

احمد اشرافیان برای نمایش خم خانه

محمد احمدی برای نمایش تخت طاووس

یوکابت جباری برای نمایش دشت خون

بخش صحنه ای - ویژه

مهدی صفاری برای نمایش غمنامه طالب

فرهاد مهندس پور برای نمایش داوری ایندرا

حشمت ‌الله قاسمی برای نمایش داغم سی گویل

اصغر نوبخت برای نمایش حدیث باغبان

حجت ‌الله سبزی برای نمایش برای دنیا

رضا رنجبر برای نمایش آتش زیر خاکستر

علی غلامی برای نمایش گرگور کهنه

بخش صحنه ای - کودکان

امیر دژاکام برای نمایش افسانه کلاغ

جواد خالصی برای نمایش بوی نون گرم و تازه

بهمن مرتضوی برای نمایش زنگ تاریخ

مسلم قاسمی برای نمایش گرگ، گرگ است

حسن عنایت پور برای نمایش حارس

سیامک صفری برای نمایش لچک گلی

بخش صحنه ای - سنتی

مجید افشار برای نمایش آژانس بین المللی

کامبیز صفری برای نمایش جوجی‌ و سیاه

بهمن روزبهانی برای نمایش خوابگزار و سلطان احتکار

حسین کارگری برای نمایش شب بازی

حسین کارگری برای نمایش اسب چوبی

داوود فتحعلی بیگی برای نمایش میرزا عبدالطمع

جواد انصافی برای نمایش شهر وارونه

بخش عروسکی

عیسی یوسفی پور برای نمایش اردوی کوچولوها

کار گروهی برای نمایش افسانه کچل کفتر باز

احمد خمسه ‌ای برای نمایش خیمه شب بازی

کار گروهی برای نمایش سیر مهربون

اعظم عطار برای نمایش دوستی کبوتر با کلاغ

بخش فیلم تئاتر

لئونیدا تراوبگا برای نمایش نفوس مرده

آلکسی کوزنیتسف برای نمایش شاه لیر

یولی کاراسیک برای نمایش مرغ دریایی