برگزیدگان دوره سیوچهارم
برگزیدگان سیوچهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر
مسابقه طراحی بروشور و پوستر تئاتر بینالملل
•طراحی بروشور
برگزیده: علی آقا حسینپور برای نمایش ترانهای برای تو
•طراحی پوستر
برگزیده: ماتئو دیزایلی برای نمایش هیولاها
مسابقه طراحی بروشور و پوستر تئاتر ایران
•طراحی بروشور
برگزیده: امین وطنی برای نمایش کات
•طراحی پوستر
برگزیده: جواد علیخوئیان برای نمایش تاریکی
مسابقه طراحی بروشور و پوستر بخش نسل نو
•طراحی بروشور
برگزیده: سعید خالقی برای نمایش خواب طولانی انارآباد
•طراحی پوستر
برگزیده: علی گلاحمر برای نمایش به یادآر مرا
بخش تئاتر خیابانی
•موسیقی
برگزیده: گروه موسیقی برای نمایش خوشه برنج، از آمل
تقدیر: سجاد حقگو برای نمایش فیگور، از تهران
•طراحی فضا
برگزیده: روحالله سنایی برای نمایش کسی فشنگها را نمی شمارد برای نمایش ۲، از ورامین
تقدیر: محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج، از آمل
•بازیگری مرد
برگزیده: علیمحمد رادمنش برای نمایش نوازش جوجهتیغی، از تهران
تقدیر: مصطفی کولیوندی برای نمایش بودن یا نبودن در میدان جنگ، از دهلران
•بازیگری زن
برگزیده: فاطمه رادمنش برای نمایش نوازش جوجهتیغی، از تهران
تقدیر
1. دلارام ترکی برای نمایش بودن یا نبودن در میدان جنگ، از دهلران
2. رستا رضوی برای نمایش کسی فشنگها را نمی شمارد برای نمایش ۲، از ورامین
•طرح و ایده
برگزیده: محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج، از آمل
تقدیر: اصغر خلیلی برای نمایش فیگور، از تهران
•جایزه ویژه
تقدیر: یکتا توکلی بازیگر نقش برای نمایش نوازش جوجهتیغی
•کارگردانی
برگزیده: امیرحسین شفیعی برای نمایش کسی فشنگها را نمی شمارد برای نمایش ۲، از ورامین
تقدیر: محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج، از آمل
بخش مسابقه تئاتر ایران
•طراحی گریم
برگزیده: ثمین سالک برای نمایش داستانهای میان رودان
تقدیر: مجید ادراکی و فرانک صبایی برای نمایش ادامه مطلب
•موسیقی
برگزیده: سعید ذهنی برای نمایش ترور
تقدیر: سهند تاکی برای نمایش دو روی روایت نادری
•طراحی لباس
برگزیده: پریدخت عابدیننژاد برای نمایش طپانچه خانم
تقدیر: ادنا زینلیان برای نمایش ترور
•طراحی صحنه
برگزیده: رضا مهدیزاده برای نمایش ترور و برای نمایش هیچ کس نبود بیدارمان کند
تقدیر: عبدالله برجسته برای نمایش تاریکی
•بازیگری مرد
برگزیده: محمدرضا صولتی برای نمایش تاریکی و برای نمایش تب سرد روی پیشانی داغ
تقدیر
1. فرید قبادی برای نمایش ترور
2. بهرنگ علوی برای نمایش زبان اصلی
•بازیگری زن
برگزیده: فریبا متخصص برای نمایش طپانچه خانم
تقدیر
1. نسیم ادبی برای نمایش هتلی ها
2. آزاده صمدی برای نمایش زبان اصلی
•نمایشنامهنویسی
برگزیده: ساناز بیان برای نمایش هتلی ها
تقدیر: محمدامیر یاراحمدی برای نمایش هیچ کس نبود بیدارمان کند
• کارگردانی
برگزیده: شهابالدین حسینپور برای نمایش طپانچه خانم
تقدیر
1. جواد نوری برای نمایش دو روی روایت نادری
2. حمیدرضا نعیمی برای نمایش ترور
بخش مسابقه بینالملل
•طراحی گریم
برگزیده: ماریا حاجیها برای نمایش جنایت و مکافات، از ایران
•موسیقی
برگزیده: گروه موسیقی برای نمایش مجلس قربانی سنمار، از ایران
•طراحی لباس
برگزیده: احسان فلاحتپیشه برای نمایش سفر به نهایت دور، از ایران
•طراحی صحنه
برگزیده: رضا گوران برای نمایش شب آوازهایش را میخواند، از ایران
•بازیگری مرد
برگزیده: لارس آی دینگر برای نمایش هملت، از آلمان
•بازیگری زن
برگزیده: سوده شرحی برای نمایش جنایت و مکافات، از ایران
•نمایشنامهنویسی
برگزیده: امین ابراهیمی برای نمایش ترانهای برای تو، از ایران
•کارگردانی
برگزیده: ایمان افشاریان برای نمایش جنایت و مکافات، از ایران
•جایزه ویژه
برگزیده:گروه برای نمایش وقتی ما مردگان برمی¬خیزیم، شهاب آگاهی از ایران
•جایزه بزرگ
برگزیده: کمپانی شائوبونه برلین برای نمایش هملت توماس اوستر مایر، از آلمان