در حال بارگذاری ...
مدیر بخش «رادیو تئاتر» چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد

امین رهبر در حکمی از سوی کوروش زارعی دبیر جشنواره به عنوان مدیر بخش «رادیو تئاتر» چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر؛ کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حکمی، مدیریت بخش  «رادیو تئاتر» جشنواره را به امین رهبر سپرد.

در متن این حکم آمده است:
«جناب آقای دکتر امین رهبر
نظر به سوابق اجرایی حضرتعالی در حوزه‌ی رسانه و نمایش رادیویی و با توجه به تجربیات شما در برگزاری بخش رادیوتئاتر در چند دوره از جشنواره‌ی تئاتر فجر و با عنایت به انتظار بجا و شایسته‌ی مخاطبان این گونه‌ی نمایشی خاص و قابلیت‌ها و توان آن در تأمین اهداف عالیه‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر با تکیه بر تعامل تئاتر و رادیو، ازاین‌رو به‌عنوان مدیر بخش «رادیوتئاتر» چهل و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. باشد که حضور شما و جلوه‌ی پررنگ این بخش نویدبخش ظهور و فتح مرزهای نو در نمایش و نمایشگری باشد.


گفتنی است ، امین رهبر دکتری فلسفه هنر از دانشگاه آزاد واحد همدان است.ایشان تهیه کننده ٫ سردبیر و نویسنده تعداد زیادی برنامه و نمایش رادیویی بوده و همچنین در چهار دوره اخیر جشنواره بین المللی تاتر فجر بعنوان مدیر بخش رادیو تاتر مشغول فعالیت بوده و از آثار ایشان در بخش پژوهش می توان به دو مقاله ی علمی و پژوهشی در حوزه تاتر و سینما و همچنین یک کتاب چاپ شده در این حوزه اشاره کرد.ایشان در حال حاضر مدیر دفتر ادبیات نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز هستند.
نظرات کاربران