اعضای هیأتهای انتخاب متون، آثار و داوری بیستوششمین جشنواره بین امللی تئاتر فجر
مرور تئاتر ایران در سال 86 – 85
هیأت انتخاب آثار تهران
فرهاد آئیش، نغمه ثمینی، ایرج راد، مهرداد رایانی مخصوص، داود رشیدی و علیرضا نادری
هیأت انتخاب آثار شهرستانها(جشنواره های منطقه ای)
منطقه یک/همدان: سهراب سلیمی، اصغر همت و محمد یعقوبی
منطقه دو/شهرکرد: حسین راضی، قاسم زارع و محمد یعقوبی
منطقه سه/بیرجند: سهراب سلیمی، محمود فرهنگ و محمد یعقوبی
منطقه چهار/ بوشهر: عبدالحی شماسی، اردشیر صال حپور و داریوش مؤدبیان
چشم انداز تئاتر ایران در سال 1387
هیأت انتخاب متون
عبدالحی شماسی، حسین مسافر آستانه و محمد یعقوبی
هیأت انتخاب آثار
ناصر آقایی، مهرداد رایانی مخصوص، مسعود رایگان، داود رشیدی و منیژه محامدی
تجربههای دانشجویی
هیأت انتخاب آثار مرحله اول )انتخاب آثار هر دانشکده تئاتری توسط مدرسان آن دانشکده)
مهرداد ابروان، مهران امامبخش، فرزاد تقی لو، هایده حائری، رامتین خداپناهی، شهرام خدایی، امیر دژاکام، مهدی حامد سقائیان، امیرحسین حریری، محمدرضا خاکی، سعید ذوالنوریان، آرمین رهبین، فریندخت زاهدی، محمد شعله سعدی، محمدرضا شهبازی، مصطفی طالبی، حسین فرخی، پیام فروتن، کتایون فیض مرندی، اکبر قاسمپور، شکوفه ماسوری، منیژه محامدی، لیلی مقیمی، مهدی مکاری و خلیل مولودی
هیأت انتخاب آثار مرحله دوم )انتخاب از بین آثار منتخب هر دانشکده)
حمیدرضا افشار، رحمت امینی، مهدی حامد سقائیان، محمدباقر قهرمانی و مهدی مکاری
هیأت داوری
رحمت امینی، محمدرضا خاکی و محمدباقر قهرمانی
مسابقه بین الملل
هیأت انتخاب متون نمایشهای ایرانی
مجید سرسنگی، سیدمهدی شجاعی و حسین فرخی
هیأت انتخاب آثار(نمایشهای ایرانی و تولیدات مشترک(
حمیدرضا اردلان، امین تارخ، فریندخت زاهدی و حسین مسافر آستانه
هیأت انتخاب آثار(نمایشهای خارجی)
محمد اطبایی، محمدرضا خاکی، فریندخت زاهدی، مجید سرسنگی و حمید سمندریان
هیأت داوری
نادر القنه(کویت(، الکساندر ساشا دانجروویچ(انگلستان(، سعید کشن فلاح(ایران(، فرهاد ناظرزاده کرمانی(ایران(، ویلسونی هرنیکو(فیجی(
بخش تئاتر خیابانی
هیأت انتخاب متون و آثار
محمدرضا الوند، مجید امرایی، امیر دژاکام، شهرام کرمی و مریم معترف
بخش تولید متون نمایشی و نمایشنامهخوانی
هیأت انتخاب آثار
عبدالحی شماسی، حسین فرخی، حسین مسافر آستانه و محمد یعقوبی
بخش نمایشهای رادیویی و تلویزیونی
هیأت انتخاب آثار
نادر برهانی مرند، رضا حامدی خواه، صدرالدین شجره، بیژن صمصامی و محمدامیر یاراحمدی
هیأت داوری
جهانشاه آل محمود، شمسی فضل اللهی و مهتاج نجومی
نمایشگاه بیست و پنج سال پوستر تئاتر ایران
هیأت انتخاب و داوری
ابراهیم حقیقی، حبیباله صادقی، رضا عابدینی، مهدی فاتحی و فرهاد فزونی
بخش دانش آموزی
هیأت انتخاب آثار
مژگان بنی هاشمی، مهرالسادات میرحسینی، علی ظفر قهرمانینژاد
هیأت انتخاب داوری
محسن شرافتی، حسین علی کرمی و مرضیه طلایی