در حال بارگذاری ...
  •  

     

    1- نمایش «آبگوشت زهرماری» به نویسندگی آرش آبسالان و کارگردانی حسین اسدی از جزیره خارک

     

    2- نمایش «اتول سورون» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی شهروز دل افکار از تهران

     

    3- نمایش «اسموکینگ روم» به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی از تهران

     

    4- نمایش «جوادیه(بیست متری)» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران

     

    5- نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت‌پیشه از تهران

     

    6- نمایش «پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی اوشان محمودی از تهران

     

    7- نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از کرج

     

    8- نمایش «راشومون» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت

     

    9- نمایش «سگدو» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی عباس غفاری از تهران

     

    10- نمایش «سه شنبه‌های لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از تهران

     

    11- نمایش «کمدی زا» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از شهریار

     

    12- نمایش «نسخ» به نویسندگی امید غفاری و کارگردانی امیرحسین غفاری از تهران

     

    13- نمایش «هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود» به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی از تهران

     

    14- نمایش «آژاکس» به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی فاتح بادپروا از مریوان

     

    15- نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی از تهران

     

    16- نمایش «یک کاست لته» به نویسندگی هادی زرقانی و کارگردانی محمد اکبری از سبزوار

     

    17- نمایش «اپیدمی» به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب‌زاده از گرگان

     

    18- نمایش «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان زاده از سنندج

     

    19- نمایش «بهشت حکیم‌الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان

     

    20- نمایش « بیداری به وقت خون» به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از کرمان

     

    21- نمایش «چاقوی دم کرده شب» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی جلیل امیری از کرمان

     

    22- نمایش «خواهرم منم ایسمنه» به نویسندگی احمد ندافی و کارگردانی مشترک سعید یوسفی و علیرضا زارع از یزد

     

    23- نمایش «راشومون» به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق از گرگان

     

    24- نمایش «روییدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتب‌داری از سنندج

     

    25- نمایش «ریبوت» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد

     

    26- نمایش «کمین ژاله» به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی از قزوین

     

    27- نمایش «ناخوانده» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی علیرضا(افشین)محمودی از شیراز

     

    28- نمایش «نگاهم به دریاست تا کسی آب را نبرد» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی حسن سبحانی مینابی از میناب